Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το Κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (24/3/19)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.03.2019



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλαιό) – ώρα:15.00

 

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελπίδα Σκουταρίου / Βέροια

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

 

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

——————————————

Καμπανιακός – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Θύελλα Περιστερώνα – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Κεραυνός Κολχικού – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Εθνικός Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Νίκη Κερασιάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.30

Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

 

Μαγνησιακός – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Δόξα Δρυμού

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.30

Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Νίκη Ευκαρπίας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Abukhatwa Ali

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

 

Νίκη Ηρακλείου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.00

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Νέστωρ Οσσας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:12.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Αρης Καβαλαρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Αρης Ξηροποτάμου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Ξηροποτάμου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ηρακλής Μοδίου – Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

 

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Προοδευτική – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Ιωάννης Παπάφης – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αίολος

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Γιατρός:Abukhatwa Ali

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Πέρα – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Φοίνικας Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Βότσαρης, Λημνιός, Μεταξάς, Ναζίρης, Ρακόπουλος

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

 

 

11.00 – 12.00: Ζησόπουλος, Καραμπούτας, Κυριακίδης, Λάλλας, Πεντερίδης, Χατζησταυρίδης.

 

 

 

16.00: Balousha, Λαζάρου, Πουλιάσης, Μουχσιάδης, Ριζνιοτόπουλος.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.03.2019

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1η αγωνιστική)

 

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (7η αγωνιστική –Hμιτελική φάση – Δεύτεροι αγώνες)

———————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Περισσότερα Άρθρα

Μια μικρή Α1 στη Γ εθνική!

Έντονο θα είναι την ερχόμενη σεζόν το άρωμα της Θεσσαλονίκης στο πρωτάθλημα της Γ εθνικής.