Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 16-17/3

Δείτε το επίσημο πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 16-17 Μαρτίου.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.03.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

 

Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

Γιατρός: Πεντερίδης Ιωάννης

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΕ ΠΑΟΚ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

 

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα 2016

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός: Κυριακίδης Θεοχάρης

 

Δόξα Ρετζικίου – Φοίνικα Καλαμαριάς

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός: Τσιαχρής Βασίλειος

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Μελιτέας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΟ Καρδίας – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

 

Εθνικός Σοχού – Μαραθώνας

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.




Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

 

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

 

Αετός Βασιλικών – Πανόραμα

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Ορφέας Σουρωτής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

ΑΕ Κρήνης – Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης 16.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Οδυσσέας Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

 

Δόξα Ελπίδας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Φίλιππος Ελεούσας – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:13.15

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Δρυμού

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:12.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Νίκη Ηρακλείου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:11.30

Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Δράση Αρδαμερίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Βρασίδας Βρασνών – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:16.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:16.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

Διγενής Κρυονερίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

Εθνικός Προφήτη – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Προφήτη – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ηρακλής Μοδίου – Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Αίολος – Προοδευτική

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:10.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

 

ΑΕ Φαλήρου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Δόξα Τριλόφου – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Ταγαράδων (χόρτο-8η οδό)- ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΑΣ Παπάδες – Αριστοτέλης    0-3 α.α.

 

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Θράκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

—————————————————————–

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

Μαραθών Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου



Περισσότερα Άρθρα