Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 14-15 Σεπτεμβρίου

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

—————————————————–

Ελευθεριακός – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Μακεδονικός Λητής – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μαραθώνας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Νίκη Μεσημερίου – Πανόραμα

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΕ Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

———————————

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: ……………………….. – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Προοδευτική – Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Ρακόπουλος, Παπαδημητρίου, Ναζίρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λάλλας, Μπαλίκος, Μαργιούλα – Σιάρκου, Μαργαρίτης, Χατζησταυρίδης.

 

 


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————

Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Καμπανιακός

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Δόξα Πενταλόφου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Κανονιέρηδες – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δόξα Ρετζικίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Κρυονερίου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

———————————

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 17.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Ρουβίκωνας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

 

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Ελπίδες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Ακρίτες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Περιβολακίου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 17.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.30

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Σούτερς Αθλητικός ΄Ομιλος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

 

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Τριαδίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Χατζόπουλος, Κόλτσος, Παπαδημητρίου, Ξυδόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.00 – 11.30: Ριζνιοτόπουλος, Μαργαρίτης, Μπάνης, Ανδρικόπουλος, Balousha.

16.30 – 18.00: Βασιλείου, Γκόγκος, Λάλλας, Παπαδημόπουλος.

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ:Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 14-15 Δεκέμβρη

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.12.2019   Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική) —————————————————— ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών Γήπεδο:ΑΚ