Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης (16/10)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16.10.2019

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (2η αγωνιστική)

———————————

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΑΕ Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Αετός Βασιλικών – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Αρης Καβαλαρίου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Βότσαρης, Σκουφός, Χατζόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργιούλα – Σιάρκου, Μπαλίκος, Ζησόπουλος.

 

 

Περισσότερα Άρθρα

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Τα ζευγάρια της 4ης φάσης

1ος όμιλος: Κεραυνός Ωραιοκάστρου -Αγροτικός Αστέρας, Ομόνοια Σίνδου -ΠΑΟΚουφαλίων, Καμπανιακός-Αναγέννηση Χαλκηδόνας, Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΕ Ευόσμου 2ος όμιλος: Εθνικός Σοχού-Ιάσων Αυγής, ΠΑΟΚ Σταυρού- ΠΑΟ Ξυλούπολης,