Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 23 Μαρτίου

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 23 Μαρτίου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Παύλος Μελάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Αναγέννηση 2005 – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.:Παπαδόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.:Κιούρκα Ζωή

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδες Ηλιούπολης    2-0 (Συνεχίζεται από το 34’)

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Ερμής Μηχανιώνας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΓΣ Φοίνικα – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σιάμης Νίκος – Α’Βοήθ.:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ιπποκράτης Σουρωτής    2-3 (Συνεχίζεται από το 90’)

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Αετός Ανω Σταυρού – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.:Λιαμάς Σταύρος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

 

Περισσότερα Άρθρα