Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (7/11)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07.11.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – Κιλκισιακός

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:

Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Παύλος Μελάς – Μαραθώνας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χαίτας Γεώργιος – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:

Ελευθεριακός – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ατλας  Μενεμένης – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Λαγυνών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:

Αστραπή Μεσαίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Απόλλων Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Γαρυπίδης, Βλαχούδης, Παπουτσόγλου, Συμεωνίδης.

 

Αναπληρωματικοί γιατροί-υπ. Α΄βοηθ.:

11.00:

15.00:

Περισσότερα Άρθρα