Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα της Κυριακής

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

1ος όμιλος

16.00 Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου  2-0  (64′ Πατσιώρας,70′ Ρουμπιές)

16.00 Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  2-1  (78′ Γκέκας, 81′ Ζωσιμίδης / 26′ Βάσκος πεν)

16.00 Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης  2-1  (87′ Μπελμάνι, 90′ Μπερούκας / 27′ Μπαϊκαρά)

16.00 ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου  0-1  (73′ Παυλίδης)

16.00 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  2-0  (74′ Σιάκκας, 90′ Γιάνα)

16.00 ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων 21  (45’+ Λάμι πεν, 75′ Μπεκρής )

16.00 Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3  (37′ κ’ 65′ Τσίτας, 54′ Παναγιωτίδης πεν)

16.00 Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης  2-2  (31′ Αχαλινόπουλος, 55′ Ταχματζίδης / 74’Χιντ Ιμέρ, 81′ Τορομανίδης πεν)

Times Cafe Bar – Aγν. Στρατιώτη 25 Πολίχνη

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

2ος όμιλος

16.00 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων  0-3  (7′ Λαζαρίδης, 26′ Τσολακίδης πεν, 72′ Στεφανίδης)

16.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός  3-0  (13′ Τσιότρας, 87′ Πελτέκης, 90′ Πασσαλής)

16.00 Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς  4-1  (5′ Κράββαρης πεν, 43′ Μπικιάρης Ν., 85′ Παχούμης, 88′ Πασιαρδής  / 82′ Παρπουτσής)

16.00 ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αγροτικός Αστέρα  ΑΝΑΒΟΛΗ

16.00 Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός  2-1 (32′ Χαρίσης, 70′ Χατζηβασιλειάδης / 67′ Καστριτσέας )

16.00 Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-2  (68′ Κεχαγιάς / 14′ Λίτσι, 36′ Κοσμίδης)

16.00 Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών  3(6′ Ρώσσης, 35′ Σούκιας, 84′ Παπαδόπουλος / 76′ Κηλίκης)

Ρεπό : Νίκη Αγκαθιάς

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς  1-2 (Δούκας 30’/ Αναστασιάδης 61′, Φειδάκης 75′)
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Κολχικού – Ιάσων Αυγής  0-4 (5′ Σανγκόλι,  59′ Βεϊδαμενίδης, 60′ Παναγιωτόπουλος, 63′ Στεφανίδης)

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.00

Rose Garden: Ο χρόνος σας είναι πολύτιμος για την οργάνωση του γάμου.  Αφήστε σε εμάς την οργάνωση μίας ονειρεμένης δεξίωσης.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΙΕΚ ΔΕΛΑ 360 FC– Ποσειδώνας Καλαμαριάς  3-1

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Αετός Βασιλικών  1-4 (Τριανταφυλλίδης, Κτιστόπουλος) (Χαμένο πέναλτι Ιγνατίδης 9′)

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:11.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Καλοχωρίου  2-0 
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εθνικός Μετεώρων  2-4

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη 3-2

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ελπίδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3  (Ουσταμπασίδης, Κακάβελας x2)
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου  0-3

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:16.00

 

Δόξα Περιβολακίου – ΑΟ Θράκης 2-0  
Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Αστέρας – Ιωάννης Παπάφης  0-2 

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας 1-0

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:16.00

 

Φοίνικας Τούμπας – Μαραθών Υποδομή 1926  3-1 

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

 

Τα τμήματα της ακαδημίας ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Soccer School λειτουργούν ήδη σε πρότυπα ακαδημιών διεθνούς κλάσης, με προπονήσεις στο πρότυπο Αθλητικό Κέντρο Planet (Περιοχή Hyatt) και καθημερινή υποστήριξη από μια σειρά ειδικών επαγγελματιών. Διατροφολόγοι, Αθλητικοί Ψυχολόγοι, Φυσικοθεραπευτές, Διασώστες, Εργοθεραπευτές και Παιδαγωγοί  θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε όλα τα παιδιά της ποδοσφαιρικής ομάδας.

 

Περισσότερα Άρθρα