Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων κυπέλλου του Σαββατοκύριακου (10-11/10)

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το Σαββατοκύριακο 10-11 Οκτωβρίου. 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.10.2020

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.00

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Μακεδονικός Λητής – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Λητής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

———————————————

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Ν. Επιβατών

Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:16.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Εσπερος Τερψιθέας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΟ Σούτερς – Αστέρια

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 35ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:16.30

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

 

Πυρσός Αγ.Τριάδας – Αχιλλέας Περαίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 0-3 α.α

 

Αναπλ. Ιατροί: Ζησόπουλος, Λάλλας, Μαργαρίτης, Τζιόλας, Τσαραμανίδης.

Αναπλ. Παρατηρητές Αγώνων: Βλαχούδης, Μεταξάς, Ξυδόπουλος, Χύτας.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.10.2020

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αετός Βαρβάρας

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δ. Κοντικάκης» – ώρα:16.00

 

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:16.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου – Καμπανιακός

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Δόξα Αγ.Παύλου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας

 

 

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

Δόξα Ασσήρου – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

 

Νέστωρ Οσσας – Θύελλα Περιστερώνας

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:12.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

 

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Μαραθώνας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:16.30

Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δάφνη Ακροποτάμου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

 

 

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:16.30

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΣ Ατλας Μενεμένης – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Χριστόδ. – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

Λύκοι Δήμου Π. Μελά – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΣ Αγ. Παύλος – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Νεοχωρούδας – Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.30

Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

 

Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Φοίνικας Τούμπας – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Πέρα – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 36ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:14.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

 

Αναπλ. Ιατροί:

11.00: Σπυρίδου, Τεπελίδης, Τσαμαντουρίδης.

16.00:Θεοδωρίδης, Κρεσάν, Μαυρόπετρος, Ρήγκος, Χορόζογλου.

 

Αναπλ. Παρατηρητές Αγώνων: Αναστασιάδης, Γαρυπίδης, Τσεκούρας, Φασούλας, Χύτας.

Περισσότερα Άρθρα