Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το πρωινό πρόγραμμα αγώνων και η live εξέλιξη τους (Συνεχής Ροή)

Δείτε το πρωινό πρόγραμμα αγώνων και την ζωντανή εξέλιξη των παιχνιδιών, από την στιγμή έναρξη τους. Η σελίδα ενημερώνεται συνεχώς.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————

11,00 Δόξα Πενταλόφου – Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 (τελικό) (Δημογκίγκας 16′, Κόλκος 21′)
12.00 ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός 1-1 (90′) (Προσκυνητόπουλος 17′, Λυκίδης 71′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————

12.00 ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-0 (τελικό) (Mπαξιβάνης 38′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 2-2 (τελικό)

12.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση 2005 5-1 (τελικό) (Χ. Παπαποστόλου 25′,66′, Βιόπουλος 41′, Κεφαλάς 51’/ Σουγιουλτζής 44′ πεν., Παπάζογλου 90′ – Αποβολή: Κωσταντινίδης/Αναγέννηση 2005)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Φοίνικας Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-3 (τελικό)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

12.00 Μακεδονικός Ασκού – Δόξα Ασσήρου 3-0 (τελικό)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 ΑΣ Μενεμένης – Αναγέννηση Προχώματος 3-2 (τελικό)
12.00 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Νεοχωρούδας

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 Εθνικός Μετεώρων – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1 (τελικό)

13.00 Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Πυλαίας

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-3 (τελικό)

12.00 Κισσός Χορτιάτη – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-3 (τελικό)

11.00 Ντίνος Κούης – Κανονιέρηδες 5-3 (τελικό)

13.30 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Αρετής

12.00 Ελλήσποντος Κριθιάς – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Νίκη Κερασιάς 1-2 (90′)

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Καπετάν Αγρας – Κυψέλη Νεάπολης 0-0 (τελικό)

12.00 ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΟ Θράκης

11.00 ΠΑΟΚ Πολίχνης – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-2 (τελικό)

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-2 (τελικό)

13.00 Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αναγέννηση Επταπυργίου

11.00 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αργοναύτης Καλαμαριάς

 

Περισσότερα Άρθρα