Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το ΟΡΙΣΤΙΚΟ πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 7-8 Δεκεμβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.12.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Φίλιππος Ελεούσας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Κριθιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Λιονταράκια

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Τσεκούρας, Αποστολίδης, Γαρυπίδης, Παπουτσόγλου.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Παπαβασιλείου, Ρήγκος, Σαριδάκης, Τζιόλα.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μεσολόγγι 2008

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Εθνικός Σοχού – Ιωνικός

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Usore Blessing

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Δόξα Πενταλόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Πανόραμα

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Οδυσσέας Κορδελιού – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Εθνικός Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Usore Blessing

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Εθνικός Μετεώρων – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Νίκη Ευκαρπίας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ηρακλής Μοδίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αρης Καβαλαρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Προοδευτική – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΑΕ Φαλήρου – Πέρα

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 11.30

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη

Δόξα Αδένδρου – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κανάρης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

ΑΟ Σούτερς – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αστρεινίδης, Βλαχούδης, Μπούρος, Λημνιός, Βότσαρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.30 – 12.30: Βασιλείου, Ζαϊμης, Ορφανίδης, Σπυρίδου, Τσιόμπανου, Χορόζογλου, Χριστελία.

12.30 – 15.30: Ανεστιάδου, Μαστρογιάννης, Τσαμαντουρίδης, Φανάρα.

Περισσότερα Άρθρα

Αγροτικός Αστέρας| Μήνυμα του «Green Ghetto» για «ήρωες γιατρούς και εργαζόμενους» (pics)

To κοινωνικό και ανθρώπινο πρόσωπό του έδειξε ο σύνδεσμος φιλάθλων του Αγροτικού Αστέρα, το «GREEN GHETTO CLUB», που ανέβασε ανάρτηση στα social media, συνοδεία φωτογραφικού υλικού, με