Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (12/5)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.05.2019

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Δόξα Ρετζικίου – Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)
Αετοί Θεσ/κης 2015 – Καστοριά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτριος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————-
Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OUT(1η αγωνιστική)
—————————————-
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σταυρούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Μετεώρων – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Νίκη Ηρακλείου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Δράση Αρδαμερίου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Προοδευτική – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ελπίδες Θερμαίκού Θέρμης – Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Δόξα Τριλόφου – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΕ Μαρτίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Καφαδάρης, Ναζίρης, Γαρυπίδης, Χατζόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργιούλα – Σιάρκου, Θεοδωρίδης, Πουλιάσης, Φαρμάκη, Ριζνιοτόπουλος.

Περισσότερα Άρθρα