Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (10/4)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
 
————————————————–
 
Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Τριανδρίας
 
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ
 
 
 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(6η αγωνιστική)
 
————————————————–
 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών
 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός
 
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
 
 
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
 
 
 
 
——————————————————–
 
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης
 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης
 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος
 
 
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
 
 
 
——————————————————–
 
Κανονιέρηδες – Ακαδ.Ποδ.Γ.Κούδας
 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
 
 
 
 
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Δόξα Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη
 
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Δόξα Αγ.Παύλου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
 
 
 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)
 
——————————————————–
 
Μελιτέας – ΑΕ Κρήνης
 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
 
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
 
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
 
 
 
Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Μεσημερίου
 
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Μαγνησιακός – Οδυσσέας Κορδελιού
 
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
 
 
 
Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Θράκης
 
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου
 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
 
 
 
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ελπίδες Αμπελοκήπων
 
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
 
 
 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
 
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης
 
 
 
ΑΜΣ Νικόπολη – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης
 
 
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)
 
————————————————-
 
Ενωση Συκεών – Εθνικός Μετεώρων
 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός: Ντέκας Νικόλαος
 
 
 
Ατλας Μενεμένης – Ελπίδες Συκεών
 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Εθνικός Λαγυνών – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
 
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
 
 
 
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:
 
 
 
Δάφνη Ευαγγελισμού – Ποντιακός Πολυδενδρίου
 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
 
 
 
Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Αστραπή Μεσαίου
 
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Πέρα – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
 
 
 
Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
 
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
 
 
 
ΑΟ Σούτερς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
 
 
 
Αχιλλέας Περαίας – Αργοναύτης Καλαμαριάς
 
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
 
 
 
Αριστοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος
 
 
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Αίολος Ευόσμου 2014 – Νίκη Νεοχωρούδας
 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
 
 
 
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Μεσήμβριας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
 
 
 
Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
 
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Φοίνικας Τούμπας – Κυψέλη Νεάπολης 3-0 α.α.
 
 
 
Αστραπή Νεάπολης – Δράση Αρδαμερίου
 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
 
—————————————–
 
Αναγέννηση Επταπυργίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011
 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
 
 
 
Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
 
 
 
Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Κανάρης 3-0 α.α.
 
 
 
Αστέρια – Δόξα Τούμπας
 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Περισσότερα Άρθρα