Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το Κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (19/12)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.12.2021

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού    

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Πανδραμαϊκός    

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – O.Φ. Αγ. Ματθαίου    

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:12.30

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Γιάννενα    

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

 

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Λάρισας    

Γήπεδο:……………………………– ώρα:15.00

 

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Καρδίτσας 1994    

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης

 

Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας   

Γήπεδο:Aνατολικού – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος

 

Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μαλγάρων – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος

 

ΓΣ Ηλιούπολης – ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος

 

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:11.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Κανονιέρηδες   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αρης Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος

 

Εθνικός Πυλαίας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΔ – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Μέντεκας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Ρυσίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Δόξα Τριλόφου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

 

Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας   

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:15.00

 

Μαγνησιακός – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.00

                                              

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Αστραπή Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:13.15

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης

 

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Ατλας  Μενεμένης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

 

Δόξα Περιβολακίου – Αστραπή Μεσαίου   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας   

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.00

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

 

Μ.Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.00

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

ΑΟ Σούτερς – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

 

Νίκη Νεοχωρούδας – Αίολος Ευόσμου 2014   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.30

 

ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Προχώματος   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

 

Διάπλασις – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:12.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

 

Φοίνικας Σχολαρίου – ΄Ηφαιστος Θέρμης   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

 

Κυψέλη Νεάπολης – Φοίνικας Τούμπας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:09.30

 

Δράση Αρδαμερίου – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:10.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος

 

Κανάρης – Αναγέννηση Νέων Επιβατών   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.45

 

Δόξα Τούμπας – Αστέρια   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Τσεκούρας, Παπατζίκος, Μαυρίδης, Λημνιός.

Περισσότερα Άρθρα