Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (4/12)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 04.12.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (4η αγωνιστική)

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

 

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Θύελλα Περιστερώνα – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Βασιλικών – Μαραθώνας

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

 

Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Ελπίδες Σταυρούπολης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:14.15

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

·         Ο αγώνας του 2ου ομίλου Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής θα διεξαχθεί την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 14.15 στο γήπεδο Σοχού.

Περισσότερα Άρθρα

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα των ημιτελικών

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες της ημιτελικής φάσης του 49ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων θα διεξαχθούν τις παρακάτω ημερομηνίες: ΤΕΤΑΡΤΗ