Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου 30/1

Δείτε όλα τα σημερινά τελικά αποτελέσματα από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας. Η σελίδα ενημερώνεται συνεχώς.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Θύελλα Περιστερώνα 3-2
Νίκη Μεσημερίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΟ Μεσήμβριας 4-0
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Δόξα Ελπίδας 1-0
Ομόνοια Σίνδου – Νίκη Ευκαρπίας 2-0
Ελευθεριακός – Ιωνικός 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0
ΑΕ Φαλήρου – Πέρα 1-0
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Ακρίτες Συκεών – Αναγέννηση 2005

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-0
Αστέρας Ραιδεστού – Μαραθώνας 2-0
ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου 2-1
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Περαίας 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΣ Μενεμένης 0-1
Νίκη Νεοχωρούδας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-4
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μ.Αλέξ. Βραχιάς 4-4

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Μετεώρων 3-1
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————
Κανονιέρηδες – Ντίνος Κούης 2-1
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Νίκη Ηρακλείου 0-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 0-1
Ιπποκράτης Σουρωτής – Αριστοτέλης 1-0
Νίκη Κερασιάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-0
Αετός Βασιλικών – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-0
Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

—————————————————
ΑΣ Βασιλούδι – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-2
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Μπέμπηδες Ιωνίας 2-1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-1
Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαντουλίδης 3-5
Δόξα Λακκιάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————
Μακεδονία Καλαμωτού – Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 2-0
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μελισσουργός 2-0

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,