Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα σημερινά τελικά αποτελέσματα (7/11)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων στους 2 ομίλους της Γ εθνικής (1ος και 2ος) όπως επίσης και στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Γ Εθνική (15.00)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης 2-0  

Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας 1-1

Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς  2-0  

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 3-0  

Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας 1-2  

Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού 1-1  

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-1 

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κοζάνη 2-2  

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός 1-2

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός 2-1   

Κτην.Αστ.Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης 1-1

ΑΕΠ Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών 3-1   

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

11.00 Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  1-1
*Με 10 παίκτες από το 65′ ο Κεραυνός – 2η κόκκινη για τον Κεραυνό στο 90′

15.00 Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός   1-4

15.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας   1-2 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

11.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης  3-1  (Κούκρας 41′, Αθανασιάδης 87′, Ευθαλίδης 94’/ Νούτσης 90′)

15.00 Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής   2-2 

15.00 ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας   0-2  (Nιολάκης 44′, Μαυροματίδης 81′)

15.00 Παύλος Μελάς – Μαραθώνας   2-0 (Ζλατίντσης 36′, Κωνσταντινίδης 38′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

11.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μαλγάρων  1-2 

15.00 Ελευθεριακός – Μακεδονικός Γέφυρας  2-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης 2-0 (Xατζηαγορακης 15′ πεν., Kυριακίδης 25′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

11.00 Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας   1-0 

11.00 Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου  0-1 

15.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Ρετζικίου  0-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

15.00 Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου   0-2  (Μίλκας 34′, Σταμπουλής 75′)

11.30 Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού  1-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   0-1 

15.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς  3-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

15.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής  1-2 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

11.30 Φίλιππος Ελεούσας – ΑΟ Θράκης 1-1  

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

11.00  Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-0

15.00 ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Αμπελοκήπων  5-1 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

11.00 Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου  5-1

15.00 Ατλας  Μενεμένης – Εθνικός Αστέρας  1-2

15.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015  2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

15.00 Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 1-1

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  1-1

11.30 Αστραπή Μεσαίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

11.00 Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Μαρτίου  4-1 

15.00 Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  1-3

15.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

11.00Απόλλων Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς  4-1

 

Περισσότερα Άρθρα