Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα Κυριακάτικα αποτελέσματα (27/9)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
17.00  Καμπανιακός – Αίας Ευόσμου  1-0 (Τσακμάκης 57′)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
17.00  Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-1 (Σαρηγιάννης, Ατζαμιδάκης / ;)
17.00  Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός  4-1

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός  0-2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν.   3-3
Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγ.Παύλου   0-1  (Μουρατίδης 9′)

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης  0-0
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  0-5  (Χαψάς, Κοπάτσι Άλεξ, Κωστάνογλου, Κοπάτσι Άλντι, Τάσιος)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών   0-1  

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 δημιούργησε την πρότυπη ποδοσφαιρική ακαδημία IEK DELTA 360 Football Club! Δήλωσε ΤΩΡΑ συμμετοχή και κέρδισε μία από τις 8 υποτροφίες για ΔΩΡΕΑΝ συμμετοχή παιδιών ηλικίας 4-16 ετών!

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  3-1   (Παπαδόπουλος, Δούκας, Τσαλουχίδης / ;)
ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής  –

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Ασκού  7-0 

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Δόξα Ασσήρου – Νίκη Ηρακλείου  4-0 (Κοκολάς, Tρόκας, Παραλίκης, Αστεριάδης, Σταμπουλής)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Θύελλα Περιστερώνας – Ελλήσποντος Μαδύτου  5-1  (Ζαλακώστας, Μιχαλάς 3, Χαϊδευτός / ;)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Αρης Καβαλαρίου – Κεραυνός Κολχικού   1-1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη 0-1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00  ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – IEK ΔΕΛΤΑ 360 FC   2-3  (Αθανασιάδης 56′, Στουκογιάννης 68′ /Παπαποστόλου 44′, 47′,66′)
17.00  Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας  0-5

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – Μαραθώνας  1-1
17.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς  3-0

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη    3-0  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας  2-1
17.00 Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας  1-2  (; / Γιουλδούρης 2)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου  0-1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής  1-3 
17.00 Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κ. Σχολαρίου  3-1 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου 3-2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Εθνικός Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   1-2
Δόξα Ελπίδας – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων  5-1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης  3-0
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού    0-1  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΟ Θράκης – Εσπερος Τερψηθέας   2-0
ΑΜΣ Νικόπολη – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου   3-2  ( Κόσλι 23′, Ντολέγκα 44′, Γκουράϊ 92′)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 ΑΣ Ατλας Μενεμένης – Ελπίδες Αμπελοκήπων  4-0 (70′)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Μετεώρων  0-1 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-0 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Αστέρια – Ενωση Συκεών  3-2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Εθνικός Λαγυνών – Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας  0-0 
Δόξα Περιβολακίου – Ελλήσποντος Κριθιάς   0-4  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Δόξα Τούμπας   1-1 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
΄Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   0-7 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
17.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-0 (88′)

Περισσότερα Άρθρα