Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα Κυριακάτικα αποτελέσματα (Συνεχής Ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική) (H ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

——————————————
11.00 Δόξα Πενταλόφου – Παύλος Μελάς 0-2
11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-1
11.00 Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-4
16.30
Θερμαϊκός Θέρμης – Αγγελοχώρι 3-2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου 2-4
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αξιός Ανατολικού 5-1
Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-3
Δόξα Ελπίδας – Ελευθεριακός 3-2
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Νίκη Ευκαρπίας 2-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Φαλήρου – ΑΣ Νεάπολης 3-0
Ενωση Συκεών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (LIVESTREAM) 0-3
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-3
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-2

Δόξα Αγ.Παύλου – Εθνικός Πυλαίας 3-1
 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Κρήνης 2-1
Αναγέννηση Επανομής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1
Μαραθώνας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-1
Χελιδόνια – Αχιλλέας Περαίας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————

Αρης Ξηροποτάμου –- Αστέρας Ανάληψης 1-2
Κεραυνός Κολχικού – Δορκάδα 0-0
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Δρυμού
ΜΑΣ Στίβου – Αστραπή Μεσαίου 0-2
Αρης Καβαλαρίου – ΑΕ Φιλύρου 4-1
Δόξα Ασσήρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Νίκη Νεοχωρούδας 2-1
ΑΣ Μενεμένης – ΜΑΣ Αγχιάλου 4-3
Αστραπή Δενδροποτάμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Μ.Αλέξ. Βραχιάς – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-0
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδα Τούμπας 1-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Αστέρας – Πανόραμα 1-1
Ιωάννης Παπάφης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Κανονιέρηδες 4-1
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ρετζικίου 1-4
Κισσός Χορτιάτη – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0
Νίκη Ηρακλείου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-1
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Δόξα Τριλόφου 0-0
ΓΣ Φοίνικα – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-4
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ερμής Μηχανιώνας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Βασιλούδι
Δάφνη Ευαγγελισμού – ΑΣ Αρέθουσα 4-2
ΠΑΟΚ Σταυρού – Διγενής Κρυονερίου 5-0
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Αετός Ανω Σταυρού 3-1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδών Ευόσμου – Θρίαμβος Παρθενίου 2-5
Θεσσαλονίκη – Μπέμπηδες Ιωνίας 4-0

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος 1-1
Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Θράκης 4-2
 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτων Βόλβης – Δόξα Γερακαρούς
Μακεδονία Καλαμωτού – Νέστωρ Οσσας 2-1
Εθνικός Προφήτη – Μελισσουργός

 

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,