Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα των Σαββατιάτικων (11/03) αγώνων (Συνεχής Ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός 0-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2 
Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-0 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
Ιωνικός – Αξιός Ανατολικού 0-2 
Ελευθεριακός – Δόξα Ελπίδας 1-1 
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΕ Ευόσμου 2-1
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
Ακρίτες Συκεών – Νίκη Ευκαρπίας ANABOΛH (EIKONEΣ)
Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σταυρούπολης 2-1
ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης 0-1 (44′)
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
Αναγέννηση Ρυσίου – Αστέρας Ραιδεστού 6-1 
Πανόραμα – Φοίνικας Καλαμαριάς 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΕ Κρήνης 2-1 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Δορκάδας 3-2 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Νίκη Νεοχωρούδας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-3
ΑΕ Αμπελοκήπων – Θρίαμβος Παρθενίου 2-2
Εθνικός Μαλγάρων – Μαγνησιακός 1-1
Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟ Μεσήμβριας 3-1
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων – Ιωάννης Παπάφης 2-0
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1
Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-2
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-0
Κανονιέρηδες – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-0 (44′)
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
ΑΕ Πυλαίας – Δόξα Τριλόφου 0-0 
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Θρίαμβος Ταγαράδων 2-0
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-0
Αχιλλέας Περαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-1
Σάντος Πανοράματος – Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-0 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Αετός Ανω Σταυρού – Δάφνη Ευαγγελισμού 4-5
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
Φίλιππος Ελεούσας – Μακεδών Ευόσμου 6-0
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Εύοσμος 2006 9-0
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης 1-3
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Πράσινη Θύελλα Ανακύκλωση
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Θράκης
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-2 (60′)

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς