Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα των κυριακάτικων αγώνων (21/4)

Παρακολουθείστε μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των κυριακάτικων αγώνων στα γήπεδα της ΕΠΣΜ:



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————
12.00 Εθνικός Σοχού – ΑΕ Ευόσμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Ταχματζίδης 3′, Αθανασιάδης 53′ πεν. / Ντόκου 75′)

12.00 ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μεγαλοοικονόμου 5′)

12.00 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γιαξής 17′ / Aχαλινόπουλος 59′)

12.00 Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας 4-2 ΤΕΛΙΚΟ (Παντελίδης 5′, 75′, Καστανιώτης 38′, Καρανδρέας 42′ / 😉

12.00 Μελιτέας – Κεραυνός Κολχικού 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (; / Σταμπουλής Γ.)

12.00 Καμπανιακός – Μαραθώνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Περιστερώνα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιάσων Αυγής 1-4 ΤΕΛΙΚΟ (Αναστασιάδης 15’/  Παπαποστόλου 40′, 45′ πεν., 82 πεν., Νικολίτσας 89′)

Petshop88: Πάνω από 7.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
16.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – Κανονιέρηδες 3-1 ‘ΤΕΛΙΚΟ (Πελούμι 15′, Μπατίας 44′, 90′ / 73’ αυτογκόλ)

16.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Αγ.Παύλου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Δεβετζής, Χατζηλίας)

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25  Πολίχνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
16.00 Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής  2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μπουλγκουρίδης 7′, Ράπτης 16΄)

16.00 Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Κερασιάς 5-0  ΤΕΛΙΚΟ (Νόικος 2, Μαρίγκος, Λιάμος, Καρπιτσάρης)

16.00 Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γερασίμου, Μπουλάρι Ρ. 2, Μπουλάρι Κ.)

16.00 Πανόραμα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Αλεξόπουλος 25′, 72′)

16.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής  1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Πάνου 38′ / Ριζόπουλος 56′)

16.00 Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΕ Κρήνης – Αετός Βασιλικών  1-2 ΤΕΛΙΚΟ ( – / Χαραλαμπίδης 35′, Τσουπράς 75′)

LIVE Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ του 3ου ομίλου

Ποσειδώνας Καλαμαριάς 69
————————————-
ΠΑΟΝΕ  66
Εθνικός Πυλαίας   56
Αετός Βασιλικών   55
Κεραυνός Αγγελοχωρίου  53
————————————-
Αναγέννηση Επανομής   43
ΑΕ Κρήνης   38
Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης  37
Αστέρας Ραιδεστού   35
Ορφέας Σουρωτής   34
Πανόραμα   32
————————————-
Νίκη Μεσημερίου   30
Αναγέννηση Ρυσίου   26
ΠΑΟ Διοικητηρίου   23
Νίκη Κερασιάς  19
————-
Ατρόμητος Πλαγιαρίου  12

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ιβανάι)

11.30 Ορφέας Αγίας Τριάδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Ελπίδας – ΠΟ Ξηροκρήνης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ομόνοια Σταυρούπολης – Ελπίδες Χαλάστρας 10-4 ΤΕΛΙΚΟ

Frantzeskos Shoes – Κατσαντώνη 22  Κορδελιό 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
16.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Μαγνησιακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Χαντζαρίδης 3′)

16.00 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κωτσούλας 25′)

16.00 Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΜΑΣ Αγχιάλου  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Φίλιππος Ελεούσας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Βιοτεχνία επεξεργασίας νωπής πατάτας «Χατζηγεωργίου» – 16ο χλμ. Θεσσαλονίκης-Βέροιας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Αστραπή Νεάπολης – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Αμοιρίδης 23′, Μαρμαράς 35′, Zιγκόλης 57′)

11.30 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Νίκη Ηρακλείου – Αστραπή Μεσαίου  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Νίκη Ευκαρπίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μπουτζιούκας 80′)

16.00 Ενωση Συκεών – Δόξα Δρυμού  3-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-2 (ΔΙΕΚΟΠΗ ΣΤΟ 56′ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑ)

2Mεϊμαρίδου Market – Πλαστήρα 36 Ευκαρπία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
16.00 Κισσός Χορτιάτη – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Πέρα – Ιωάννης Παπάφης  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 ΑΕ Φαλήρου – Προοδευτική  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

14.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Τριαδίου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Πυλαίας  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κούκλης 10′, 50′, Tουλκερίδης 76′ / 61′)

16.00 Αίολος – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Περισσότερα Άρθρα