Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα της Κυριακής (12/2)

Δείτε μέσα από το epsm24 την εξέλιξη των κυριακάτικων (12/02) αναμετρήσεων από τα γήπεδα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας.

2ος όμιλος (19η αγωνιστική)

Νίκη Αγκαθιάς-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1  ΤΕΛΙΚΟ (Στεφανίδης 37′)

Θερμαϊκός Θέρμης-Ποσειδών Μηχανιώνας 2-4 ΤΕΛΙΚΟ (Κράββαρης 87′, 90′ πεν./ Κακουλίδης 9′, 33′, Ξανθόπουλος 18′, Χαρίσης 71′)

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αλμωπός Αριδαίας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Θύελλα Σαρακηνών-Μακεδονικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Γκέσιος πεν.)

Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1  ΤΕΛΙΚΟ (Παπαποστόλου 71′ πεν. /Αβραμόπουλος 52′ πεν.)

Εδεσσαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Σειρήνα-ΠΑΣ Φλώρινα 0-3 α.α.

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————

15.00 ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης   3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Φιλιππίδης 6 πεν.’, Ρένατο 52′, 54′)

15.00 Φοίνικας Πολίχνης – Καμπανιακός   0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ηρακλής Αμπελοκήπων* – Παύλος Μελάς  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παναγιωτίδης πεν. 22′, Γιαξής 40′ / Χαλκιάς 85′)

15.00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Ομόνοια Σίνδου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Bελλίνης 44′, Ζαγναφέρης 50′ / Παναγιώτι 68′)

15.00 ΠΑΟΝ Επιβατών – Εθνικός Σοχού  0-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Κωνσταντάγκας 90+ πεν.)

15.00 ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας   0-3  ΤΕΛΙΚΟ (Μαντζιός 25′, 70′, Ξανθόπουλος 33′, )

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Αίας Ευόσμου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 5-2 ΤΕΛΙΚΟ (Παπατριανταφύλλου 16′, Μιχαλόπουλος 61′, 71′, 78′, 84′ / Βουτσκίδης 6′, Κοπαΐδης 80′)

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μυλωνάς 47′, Λιόλιος 90+6′ / Χατζηλίας 10′)

15.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας  3-2  ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού   3-3  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Μαδύτου  2-1  (ΤΕΛΙΚΟ (Χατζηαγοράκης 2/ Μαυριδόγλου)

15.00 Θύελλα Περιστερώνα – Διγενής Κρυονερίου   6-0  ΤΕΛΙΚΟ (Γκιάτας 27′, Μακρίδης 38′, 44′, Μπλόσμι 64′, 70′, Μπατής 78′)

11.15 Κεραυνός Κολχικού* – ΑΕ Φιλύρου* 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσαχουρίδης 53′)
(*Αποβολές: Κουτουνίδης (ΑΕΦ) στο 70′, Κόντρα (Κεραυνός) στο 80′)
(Δοκάρι για τον Κεραυνό στο 82′)

11.15 Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ηρακλείου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Λητής 1-4 ΤΕΛΙΚΟ (Τσιγγερλιώτης 85′ / Σουλίδης 36′ πεν., Πιτσινέλης 53′, 61′, Δάνας 79′)
(Δύο δοκάρια για τη Νέα Γενεά και χαμένο πέναλτι με απόκρουση του Μπαμπάτσικου στο 74′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Μαραθώνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Πανόραμα – Νίκη Μεσημερίου   1-1  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών*   0-0  ΤΕΛΙΚΟ
*Αποβλήθηκε ο Κουτζιάρης στο 37′

15.00 Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Κρήνης  4-0  ΤΕΛΙΚΟ (Σιδέρης 48′, 77′, Κανούλας 55′, Καρμίρης 90′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

11.15 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Δόξα Ελπίδας 1-6 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Αξιός Ανατολικού 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Βαλκάνης 18′, Χατζηνικολαΐδης 78′, Μούδιος 90′, Πασχαλίδης 90+3′)

13.15 ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου 0-6 ΤΕΛΙΚΟ (Χαριζάνης x3, Μαρκούλης x2, αυτογκόλ)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μαγνησιακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων  3-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Φίλιππος Ελεούσας  3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————

11.15 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ (Αλεξιάδης 18′ / Κεχαγιάς 51′, Βραμπάκης 80′)

11.00 Εθνικός Αστέρας – Μακεδών Ευόσμου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Μεσαίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μίλκογλου 79′ / Ζιάνας 82′ πεν.)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ηρακλής Μοδίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ελλήσποντος Κριθιάς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας  3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Δόξα Γερακαρούς – Βρασίδας Βρασνών 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ρουσβανίδης Δ. 6′, Λαζαρίδης Ν. x3, Ρουσβανίδης Κ., Μαρικλάρης)

11.15 Νέστωρ Οσσας – Αρης Καβαλαρίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας  1-4 (89′)

15.00 Αίολος – Ατρόμητος Τριαδίου  0-1 TEΛΙΚΟ

13.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Προοδευτική 2-2 ΤΕΛΙΚΟ (Γεωργιάδης 1′ / Τσακαλίδης 7′, Ντίτορας 38′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Μέντεκας Καλαμαριάς 0-4 ΤΕΛΙΚΟ (Γεωργιτσέλης 61′, Θεοδωρόπουλος 64′, Λαζαρίδης 74′, Γραμματικόπουλος 85′)

11.15 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ (Μαντζιούνης 44′ πεν. / Τσουλφάς 28′, Ζαχαριάδης 45′, Δρούγκας 59′)

11.15 Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 4-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ιωάννης Παπάφης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Μαρτίου  8-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–

11.15 Αναγέννηση Προχώματος – Δόξα Αδένδρου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δάφνη Ακροποτάμου  1-3  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ορφέας Αγ. Τριάδας  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–

13.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

11.00 ΑΣ Αγ. Παύλος – Αναγέννηση Επταπυργίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.00 Λιονταράκια – Ελπίδες Συκεών  0-8  ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΑΟ Θράκης – Χαρ. Επαμεινώνδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–

15.00 Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣ Ηρακλής 2015  0-8 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Δόξα Τούμπας – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου  0-5 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης  8-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
—————————————–

11.00 Δόξα Περιβολακίου – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα