Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών Σαββατοκύριακου 16 και 17 Φεβρουαρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ALOKSHI M.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΙΣΚΟΣ Φ.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Κανονιέρηδες – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Μακεδονικός Λητής – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.
ΑΕ Ρετζικίου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΑΡΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανόραμα – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Κισσός Χορτιάτη – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ Φαλήρου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 25’)
——————————
Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Αναγέννηση Προχώματος – Ιωνικός
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Εσπερος Τερψιθέας – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημοτικό Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Αγροτικός Αστέρας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ALOKSHI M.
Αθλητική Εκπαίδευση – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Εθνικός Ευόσμου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημοτικό Ωραιοκάστρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας ——–0 – 3 α/α

Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης ——–0 – 3 α/α

Ολυμπος – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – Αστέρια
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Ακρίτες Συκεών – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
ΑΙΝΕΙΑΣ – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
΄Ηφαιστος Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού —– 3 – 0 α/α

ΑΟ Μεσήμβριας – Ατέρμων
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELSETE- ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
Μακεδών Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Μακεδονικός – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Κυψέλη Νεάπολης – Φοίνικας Πολίχνης —- 0 – 3 α/α

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 10.30
Γιατρός:ALOKSHI M.
ΡΕΠΟ: Δόξα Ελπίδας

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
Εθνικός Πυλαίας – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Πανόραμα – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου

K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ALOKSHI M.
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ —- 0 – 3 α/α

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΡΕΠΟ: ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ Φιλύρου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ELMOGHRABI M.
Ερμής Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Κυψέλη Νεάπολης ——– 3 – 0 α/α

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

ΑΜΣ Νικόπολη – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΒΑΟ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ Κρήνης – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Μπέμπηδες 2000 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(13η αγωνιστική)
————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Ντίνος Κούης – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ —– 3 – 0 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
Ιωνικός – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΙΣΚΟΣ Φ.
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ELMOGHRABI M.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή —– 3 – 0 α/α

Ομόνοια Σίνδου – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
Ελπίδες Συκεών – Μακεδονικός
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ (2007) – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: EL AMIN Z.

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΙΣΚΟΣ Φ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006)
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ALOKSHI M.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Μπέμπηδες 2000 – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ—— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 14-02-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ , ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ , ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Αξιός Ανατολικού – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 11.00

Ελπίδες Χαλάστρας – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 11.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ατέρμων —— 0 – 3 α/α

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 14.50

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.40

ΑΕ Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.10

Δόξα Ελπίδας – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 13.00

Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΜΣ Νικόπολη —— 0 – 3 α/α

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ρετζικίου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 15.20

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – Φίλιππος Θέρμης —— 3 – 0 α/α

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.30

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.20

Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 13.40

Αστέρια – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

—- Τέλος προγράμματος αγώνων της 16.02.2019 —-

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ( ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
10η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): – ώρα: 10.00
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: – ώρα: 11.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μπέμπηδες Ιωνίας: – ώρα: 12.00
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1): – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
12η αγωνιστική
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα: 11.00
Ντίνος Κούης – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα: 11.00
Δόξα Ρετζικίου – Παύλος Μελάς: – — 0 – 3 α/α
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Λητής

K10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
13η αγωνιστική

SHOOTERS ACADEMY – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα: 12.00
Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα: 13.00
SHOOTERS – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 09.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ Τούμπας: – ώρα: 11.00
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Διοικητηρίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1): – ώρα: 12.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: – ώρα: 12.00
Μακεδονικός Λητής – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2): – ώρα: 12.00

Περισσότερα Άρθρα