Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 23-24/2/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ντίνος Κούης – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
——————————
Μακεδονικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΙΣΚΟΣ Φ.

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ Ρετζικίου – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.
K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

Αστέρια – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-02-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μαραθώνας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης —— 0 – 3 α/α

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Ακαδημίες Μίκρας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ιωνικός – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Κανονιέρηδες – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΙΣΚΟΣ Φ.
Εσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ντίνος Κούης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 09.00
Γιατρός :ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Οδυσσέας Κορδελιού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Κεραυνός Κολχικού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Μακεδονικός – Όλυμπος
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Μπέμπηδες 2000 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ακρίτες Συκεών – ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΤΟ 40’)
——————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Ελπίδες Χαλάστρας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Οδυσσέας Κορδελιού – Ατέρμων ——- 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE BLESSING

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΗΚΑΣ Ε.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
ΑΕ Φαλήρου – Ερμής Καλαμαριάς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-02-2019
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.00

ΡΕΠΟ: Πανόραμα

K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
Αριστοτέλης – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) —— 0 – 3 α/α

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΟΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αναγέννηση Προχώματος ——- 3 – 0 α/α

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ρετζικίου —–3 – 0 α/α

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
Αίας Ευόσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.
Εσπερος Τερψιθέας – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤ.
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING
ΡΕΠΟ : Ερμής Ευόσμου

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
——————————
Κυψέλη Νεάπολης – ΒΑΟ —— 0 – 3 α/α

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Εθνικός Μετεώρων – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΗΚΑΣ Ε.
Ελπίδες Συκεών – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ALOKSHI M.
ΑΕ Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.30
Γιατρός: ALOKSHI M.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αστέρια
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – Φίλιππος Θέρμης —— 3 – 0 α/α

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.

Μπέμπηδες 2000 – Θερμαϊκός Θέρμης 3 – 0 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(14η αγωνιστική)
————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
Μπέμπηδες 2000 – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ——- 3 – 0 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Δημοτικό Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ερμής Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ιωνικός ——– 0 – 3 α/α

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Αθλητική Εκπαίδευση – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΗΚΑΣ Ε.
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Μακεδονικός – ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΕ Φαλήρου – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Καλαμαριάς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ , ΚΑΣΤΑΝΑ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 10.00

Ατέρμων – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.00

Ακαδημία Οι Αετοί – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 10.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: —– 3 – 0 α/α
Γιατρός: ELMOGHRABI M.

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.10

ΑΜΣ Νικόπολη – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

Αγροτικός Αστέρας – Αθλητική Εκπαίδευση ——– 3 – 0 α/α

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.40

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 13.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 15.20

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 14.50

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
——————————
ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

Φίλιππος Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς —— 0 – 3 α/α

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.20

Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.30

Εθνικός Πυλαίας – Αστέρια
Γήπεδο: Champions – ώρα: 13.40

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ , ( ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
11η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα: 12.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 10.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) – ΜΑΣ Αγχιάλου: – ώρα: 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1) – Αναγέννηση Προχώματος: – ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2): – ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σίνδου
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ(13η αγωνιστική)

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Δόξα Ρετζικίου: – 3 – 0 α/α
Παύλος Μελάς – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: – ώρα: 11.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα: 11.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός Λητής: – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Ντίνος Κούης

K10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
14η αγωνιστική

ΠΑΟ Διοικητηρίου – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα: 10.00
Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας: – ώρα: 11.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ώρα: 13.00
ΑΕ Τούμπας – Αστέρας Ραιδεστού: – ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: SHOOTERS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα: 12.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Μακεδονικός Λητής: – ώρα: 12.00

Περισσότερα Άρθρα