Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
——————————————-
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο: PLANET – ώρα: 14.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΣ ΑΡΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 22-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ – ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ. 17 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

Κ17 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–

Μπέμπηδες 2000 – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Αστέρια – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Δόξα Ελπίδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΑΟ Καρδίας – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
——————————————-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ – ώρα: 17.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Κ. 16 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Οδυσσέας Κορδελιού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Ακρίτες Συκεών – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΡΕΠΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Αστέρια – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
——————————————-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) – ώρα: 10.30

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣ ΠΑΟΚ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-04-2019
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

Κ. 15 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

Κ15 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Φοίνικας Πολίχνης – Ατέρμων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΟΥΡΑΝΙΟΙ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Μαραθώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου
Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
——————————————-
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Κ. 14 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)
Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕ Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ερμής Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Εσπερος Τερψιθέας – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Εθνικός Ευόσμου – ΒΑΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(19η αγωνιστική)
————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΠΑΟΚ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ——— 3 – 0 α/α

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
——————————————-
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) – – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΡΗΣ (2006)
Γήπεδο: ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ. 13 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Ερμής Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
———————————–
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Νέων Σίνδου —- 0 – 3 α/α

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 11.00

Ατέρμων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 11.00

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 12.00

Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
——————————
ΑΜΣ Νικόπολη – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.40

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.10
Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 14.50

Εσπερος Τερψιθέας – Αθλητική Εκπαίδευση ——— 3 – 0 α/α
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
——————————
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 15.20

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: Δόξα Ρετζικίου

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) —-ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
——————————
Αστέρια – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Champions – ώρα: 15.00

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική – ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019)
——————————
ΠΑΟΚ – Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.20

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρια
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.30

Φίλιππος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης ——- 0 – 3 α/α

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας —— 3- 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας —-ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 16.05

Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης —-ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 17.10

Εθνικός Πυλαίας – Φίλιππος Θέρμης — 3 – 0 α/α

Αστέρια – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 16.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 17.05

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου —- 0 – 3 α/α

Περισσότερα Άρθρα

Συγχαρητήρια και πάλι Πραξιτέλη Ζαχαριάδη

Είναι αρκετές οι έμπρακτες συμπεριφορές αλληλεγγύης αυτό το διάστημα, αφού καθημερινά βλέπουμε επιχειρήσεις αλλά και μεμονωμένα άτομα, να συμπαραστέκονται με τον έναν