Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 16-17/3/2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)



K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου —— 0 – 3 α/α

Ιωνικός – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ ——- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ελευθεριακός ——- 3 – 0 α/α

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Μακεδονικός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Κεραυνός Κολχικού – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE BLESSING

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
Πανόραμα – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΣ ΑΡΗΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————

ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ ———– 3 – 0 α/α

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Απόλλων Καλαμαριάς – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αχιλλέας Περαίας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
Εσπερος Τερψιθέας – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ιωνικός – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Ευόσμου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Οδυσσέας Κορδελιού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κεραυνός Κολχικού – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Αγροτικός Αστέρας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Αθλητική Εκπαίδευση ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.



K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
ΑΜΣ Νικόπολη – Ολυμπος
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00
Γιατρός:ELMOGHRABI M.
Μακεδονικός – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Νίκη Ευκαρπίας – Ελπίδες Ηλιούπολης ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Φιλύρου ——– 0 – 3 α/α

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Εθνικός Λαγυνών ——– 0 – 3 α/α

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
Ακρίτες Συκεών – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Αστέρια – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Μπέμπηδες 2000 – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
——————————
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

΄Ηφαιστος Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE- ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Οδυσσέας Κορδελιού – Ελπίδες Χαλάστρας ——– 0 – 3 α/α
Ατέρμων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Κυψέλη Νεάπολης —– 3 – 0 α/α

Αστέρας Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Ντίνος Κούης – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΡΕΠΟ: Μακεδών Ευόσμου

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Αχιλλέας Τριανδρίας – Πανόραμα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.
ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

Ερμής Καλαμαριάς – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ

K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Προχώματος – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ —- 0 – 3 α/α
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΕ Φιλύρου – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ELMOGHRABI M.
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ρετζικίου —– 3 – 0 α/α




K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΕ Ευόσμου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Εθνικός Ευόσμου

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – Κυψέλη Νεάπολης —- 3 – 0 α/α

ΒΑΟ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Ελπίδες Συκεών – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Εθνικός Πυλαίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Αστέρια

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING

Φίλιππος Θέρμης – Μπέμπηδες 2000 ——– 0 – 3 α/α

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θερμαϊκός Θέρμης —— 3 – 0 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(15η αγωνιστική)
————————
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΥΛΟΣ Δ.
Ντίνος Κούης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟ Διοικητηρίου —— 0 – 3 α/α

Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000 ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 18-03-2019
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.45
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημοτικό Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30 ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γιατρός: ELMOGHRABI M.

Φοίνικας Πολίχνης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γήπεδο: Δημοτικό Πολίχνης – ώρα: 16.30
Γιατρός; ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Ερμής Ευόσμου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΜΣ Νικόπολη – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή —– 3 – 0 α/α
Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ελπίδες Συκεών – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: USORE BLESSING
Μακεδονικός – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Ελπίδες Συκεών – ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) ——– ΘΑ Γ ΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 19-03-2019
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 19.00

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΑΚΑ Φ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Φαλήρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΚΑΣΤΑΝΑ ,ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ & ΣΙΝΔΟΥ , ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΚΑΣΤΑΝΑ

Ακαδημία Οι Αετοί – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 10.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελπίδες Χαλάστρας —— 0 – 3 α/α

Ομόνοια Σίνδου – Ατέρμων
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 11.00

Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 10.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 11.00

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
Εσπερος Τερψιθέας – Αγροτικός Αστέρας ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ – ώρα: 09.00

Αθλητική Εκπαίδευση – Ελπίδες Αμπελοκήπων ——– 0 – 3 α/α

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ /CELESTE – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.30

Δόξα Ελπίδας – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.10

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ——- ΑΝΑΒΟΛΗ
Δόξα Ρετζικίου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.20

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 13.40

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

Φίλιππος Θέρμης – Αστέρια —— 0 – 3 α/α

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ , ( ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
12η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): – ώρα: 11.30
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 12.30
Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα: 10.30
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 12.30
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1): – ώρα: 10.30
Αναγέννηση Προχώματος – Αξιός Ανατολικού: – ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2)
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ(14η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα: 10.30
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ρετζικίου: – 3 – 0 α/α
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: – ώρα: 10.30
Ντίνος Κούης – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα: 10.30
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων

K10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
15η αγωνιστική
SHOOTERS ACADEMY – Εθνικός Πυλαίας: – ώρα: 09.00
SHOOTERS – ΠΑΟ Διοικητηρίου: – ώρα: 11.00
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα: 14.00
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕ Τούμπας: – ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝ Επιβατών
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2): – ώρα: 11.30
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα: 11.30
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μακεδονικός Λητής: – —- ΑΝΑΒΟΛΗ



Περισσότερα Άρθρα

«Να κατακυρωθεί η βαθμολογία ως έχει…»

«Να κατακυρωθεί βαθμολογία ως έχει» είπε ο γραμματέας του Αετού Βασιλικών Λεωνίδας Γραμμένος, ο οποίος μέσω της εφημερίδας Μέτροσπορτ κάνει τη δική