Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών σαββατοκύριακου 30-31/3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)


K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου —— 0 – 3 a/a

ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ιωνικός —— 3 – 0 a/a

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ —– 3 – 0 a/a

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Νίκη Ευκαρπίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Δόξα Ελπίδας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Αμπελοκήπων – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE B.

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Μελιτέας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 28-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Δόξα Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΑΡΗΣ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ιωάννης Παπάφης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Προχώματος – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων ——- 3 – 0 α/α
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ Ευόσμου ———————– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ)- ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
Κανονιέρηδες – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) ———————– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE B.
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ)- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Αίας Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.



K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Λαγυνών – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Νίκη Ευκαρπίας ——- 0 – 3 α/α

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ Νεάπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΜΣ Νικόπολη ——- 0 – 3 α/α

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.
ΑΙΝΕΙΑΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΑΕ Κρήνης – Αστέρια —————– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

Αχιλλέας Περαίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Χαλάστρας – ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Ατέρμων – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
ΑΟ Μεσήμβριας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————

Φοίνικας Πολίχνης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.

Ντίνος Κούης – Κυψέλη Νεάπολης ——— 3 – 0 α/α

Μακεδονικός – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Δόξα Ελπίδας – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΡΕΠΟ: – Αστέρας Αμπελοκήπων

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Ερμής Καλαμαριάς – Πανόραμα ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 27-03-2019
Γήπεδο: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ- ώρα: 18.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Εθνικός Πυλαίας – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΕ Ρετζικίου – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Φαλήρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)



K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Αναγέννηση Προχώματος – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή ——– 0 – 3 α/α

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ)- ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΡΕΠΟ: – Ελπίδες Χαλάστρας



K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————

Νίκη Ευκαρπίας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕ Ευόσμου – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Αίας Ευόσμου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΒΑΟ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

Κυψέλη Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων ——– 0 – 3 α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(16η αγωνιστική)
————————
Ντίνος Κούης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ———————– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ —— 3 – 0 α/α

ΠΑΟΚ – Αρης Θεσσαλονίκης ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ιωνικός – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Φοίνικας Πολίχνης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή ——– 3 – 0 α/α

Ερμής Ευόσμου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ελπίδες Συκεών – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο : Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΟΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ , ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 11.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού —– 0 – 3 α/α

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ατέρμων ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

Αγροτικός Αστέρας – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 15.20

Δόξα Ελπίδας – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – Αθλητική Εκπαίδευση ——- 3 – 0 α/α

ΑΕ Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.40

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 16.30

Ελπίδες Σταυρούπολης – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 14.50

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
——————————
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρια —- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.30

Απόλλων Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.20

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

Φίλιππος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ——- 0 – 3 α/α

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)

K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ , ( ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
13η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 12.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) – Μπέμπηδες Ιωνίας: – ώρα: 11.00
Ομόνοια Σίνδου – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: – ώρα: 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1) – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα: 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2) – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού – ΜΑΣ Αγχιάλου: – ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: – Αναγέννηση Προχώματος

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (15η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ντίνος Κούης: – —— 0 – 3 α/α
Μακεδονικός Λητής – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: – ώρα: 10.30
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα: 10.30
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Παύλος Μελάς: – ώρα: 10.30
ΡΕΠΟ: Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

K10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
16η αγωνιστική

SHOOTERS – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: – ώρα: 10.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών: – ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Ραιδεστού: – ώρα: 11.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΕ Τούμπας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)

K8 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: – ώρα: 11.30
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: —– ΑΝΑΒΟΛΗ
Μακεδονικός Λητής – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1): – ώρα: 11.30

Περισσότερα Άρθρα