Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 19-20/2/2022 (ορθή επανάληψη)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική)
————————————
Ντίνος Κούης – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
Αγροτικός Αστέρας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μακεδονικός
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Δόξα Τριλόφου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ —- 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣΤΕΡΙΑ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 18.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μακεδόνες
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΩΛΕΤΣΗ Ι.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Δράση Αρδαμερίου / ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ —- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Κουφαλίων (ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Οδυσσέας Κορδελιού ——- 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: Καμπανιακός

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου —— 3 – 0 α/α

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(9η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Αγροτικός Αστέρας —- 3 – 0 α/α

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.

ΡΕΠΟ:ΑΟ Σούτερς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο —- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς —— ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ —- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝ ΕΙΡ.
Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Μακεδονικός —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

Εθνικός Ευόσμου – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ——- 3 – 0 α/α

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Ιωνικός
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Καμπανιακός – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Εθνικός Λαγυνών —- 3 – 0 α/α

Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΤΑΛΑΡΑΣ Α.

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΤΑΛΑΡΑΣ Α.

ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σταυρούπολης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(13η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ —— ΑΝΑΒΟΛΗ

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) —— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) —- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Πρωταθλητές Πεύκων – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΑΟ Καρδίας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.00

Αετός Βασιλικών – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) —- 0 – 3 α/α

Ακαδημίες Μίκρας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) —- ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 —- 0 – 3 α/α

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΩΛΕΤΣΗ Ι.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.30

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ — 3 – 0 α/α
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Δόξα Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη — 0 – 3 α/α

Ακρίτες Συκεών – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΤΑΛΑΡΑΣ Α.
ΑΟ Σούτερς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Φιλύρου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΣΗΣ Ε.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΣ Ουράνιοι —- 0 – 3 α/α

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ —- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Εθνικός Μετεώρων – Καμπανιακός
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΣΗΣ Ε.
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Αθλητική Εκπαίδευση – Ιωνικός
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ)- ώρα: 09.30
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.

Ντίνος Κούης – Αστέρας Αμπελοκήπων —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική)
————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Ραιδεστού – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΕΡΑΙΑΣ) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ακαδημίες Μίκρας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Χ.Α.Ν.Θ.
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΩΛΕΤΣΗ Ι.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Μακεδόνες
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ —– 0 – 3 α/α

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.
Πρωταθλητές Πεύκων – Εθνικός Πυλαίας —– 3 – 0 α/α

ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
Μπέμπηδες Ιωνίας – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Κανονιέρηδες —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-2-2022
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κουφαλίων – Αθλητικό Κέντρο – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ Σ.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ Νικόπολη – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Πρωτέας Ευόσμου – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΣ Ουράνιοι – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΙΛΑΦΑΣ Χ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου —- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 18.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς —– 3 – 0 α/α

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ:ΠΑΟ Διοικητηρίου

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟΚ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 13.00

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων —– ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 16.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ Νικόπολη – Αίολος Ευόσμου 2014 — 0 – 3 α/α

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.
Ομόνοια Σταυρούπολης – Μακεδονικός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(9η αγωνιστική)
—————————
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTTBALL- ώρα: 14.00

ΠΑΟΚ – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: LOVE FOOTTBALL- ώρα: 15.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: LOVE FOOTTBALL- ώρα: 14.00

Ατρόμητος Τριαδίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 —– 0 – 3 a/a

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς