Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 30-31/10/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(3η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Θερμαϊκός Θέρμης – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. /ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Αγιος Νικόλαος /JOGA BONITO- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– 3 – 0 α/α

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Κισσός Χορτιάτη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 14.00
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Μακεδόνες
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΑ

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ / PRO SOCCER ACADEMY
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Δράση Αρδαμερίου /ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΣ Ουράνιοι /CELESTE
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων —-3 – 0 α/α

Ελευθεριακός – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 10.00
Γιατρός
ΡΕΠΟ: – Οδυσσέας Κορδελιού

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό)- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Λητής

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: PLANET FC – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο :Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Μακεδονικός – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Εθνικός Ευόσμου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Ιωνικός – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αξιός Ανατολικού – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Κεραυνός Ωραιοκάστρου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Πρωτέας Ευόσμου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(3η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL- ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ – ώρα: 12.30
Γιατρός:

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (1) / PRO SOCCER ACADEMY
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Καρδίας – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Αετός Βασιλικών – Απόλλων Καλαμαριάς —- 0 – 3 α/α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
Γήπεδο: ΠΡΩΗΝ ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΕΡΑΙΑΣ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΕ Ν ΚΡΗΝΗΣ —— 0 – 3 α/α

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Κισσός Χορτιάτη – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 15.30
Γιατρός:
Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Γιατρός:

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2) /PRO SOCCER ACADEMY- ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Καμπανιακός – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Ιωνικός – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(3η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 14.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Φίλιππος Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Χ.Α.Ν.Θ. – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Αγιος Νικόλαος – Μακεδόνες —- 0 – 3 α/α

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΕΝΑΝΤΙ ΚΛ.ΓΥΜΝ.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Γιατρός:
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ:ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA- ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κανονιέρηδες – ΑΕ Ευόσμου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: Χρυσαυγής – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 14.30
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000 ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-21
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς —– 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ / PRO SOCCER ACADEMY- ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Πρωτέας Ευόσμου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας