Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 17-18/10/2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΑΡΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2004 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΟ Σούτερς

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA- Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΣ Ουράνιοι /CELESTE

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΕΛΠΙΔΕΣ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Μακεδών Ευόσμου

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
Ντίνος Κούης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Παύλου Μελά – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2005 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αρτ Σόκκερ Σκουλ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Άγιος Νικόλαος – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΕ Κρήνης

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Κισσός Χορτιάτη – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΟ Ξηροκρήνης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.30
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Εσπερος Τερψιθέας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Εθνικός Λαγυνών – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Δόξα Ελπίδας – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι /CELESTE- Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ελευθεριακός – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο :Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Γιατρός:

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Κάτω Γέφυρας – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Καμπανιακός – Ιωνικός
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2006 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ορφέας Σουρωτής – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αγιος Νικόλαος / JOGA BONITO- Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΕ Φαλήρου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΒΑΟ – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: – ΑΕ Ρετζικίου

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Κεραυνός Κολχικού – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Αθλητική Εκπαίδευση

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΡΗΣ (1) – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αρτ Σόκκερ Σκουλ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ:ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2007 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ακαδημίες Μίκρας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Πανόραμα – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.30
Γιατρός:

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΣ ΑΡΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΑΟ Σούτερς —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΕ Πυλαίας – Μελιτέας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

ΑΟ Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Καμπανιακός – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ιωνικός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠ: Ντίνος Κούης

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 11.00

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.00

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Νίκη Ηρακλείου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.00

ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2008 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αρτ Σόκκερ Σκουλ
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΡΗΣ – Απόλλων Καλαμαριάς —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-20
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.30
Γιατρός:
ΑΣ ΠΑΟΚ – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ντίνος Κούης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αίας Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ:ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE- ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Αξιός Ανατολικού – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ιωνικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

Περισσότερα Άρθρα