Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 7-8/12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
Κ17 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12,00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Κεραυνός Αγγελοχωρίου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΑΟΚ – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ17 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας- ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Κρήνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 – 3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Πανόραμα – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μελιτέας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αστέρια

Κ17 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

Κ17 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ευκαρπίας —— 0 – 3 α/α

Μακεδονικός Λητής – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ17 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Αγροτικός Αστέρας – Κανονιέρηδες ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ιωνικός – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2003 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ερμής Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ16 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ16 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Εθνικός Λαγυνών – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός:

Κ16 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) —— 0 – 3 α/α

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ——- 3 – 0 α/α

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ16 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Καμπανιακός
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ατέρμων – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

Κ15 – 1ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ15 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————–
Πανόραμα – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 – 3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου ——— 3- 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Κ15 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Εθνικός Μετεώρων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Εσπερος Τερψιθέας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Εθνικός Ευόσμου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αίας Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 – 1ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ακαδημίες Μίκρας – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) ——- 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ: ΑΟ Καρδίας

Κ14 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ14 – 3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΒΑΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ14 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Κεραυνός Κολχικού – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ14 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ατέρμων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Ομόνοια Σίνδου – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ Μύγδονας 2007 – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Ακαδημία Οι Αετοί – Ιωνικός
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων ——- 3 – 0 α/α

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ13 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός:

Κ13 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2) – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

Κ13 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Κ13 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)
—————————
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30

ΡΕΠΟ: Αρης Θεσσαλονίκης

Περισσότερα Άρθρα

«Χτίζει» τα μετόπισθεν ο Ιάσων Αυγής

Από την περίοδο όπου ο Γιώργος Ταλιχμανίδης βρισκόταν ακόμα στον πάγκο του Ιάσονα μέχρι και σήμερα όπου προπονητής του Ιάσονα είναι ο