Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 13 – 14 Απριλίου

Διαβάστε παρακάτω το πρόγραμμα αγώνων των τμημάτων υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας (Σαββατοκύριακο 13-14 Απριλίου):


ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο :ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
——————————————-
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μακεδονικός – ΑΕ Ρετζικίου ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ – ώρα: 18.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ ΑΡΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κανονιέρηδες – ΑΕ Φαλήρου 2 -1

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 1 – 1

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: USORE B.
ΑΣ ΠΑΟΚ – Ντίνος Κούης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ. 17 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ17 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Κολχικού

Κ17 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Μπέμπηδες 2000 – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΡΕΠΟ: Κεραυνός Αγίου Παύλου

Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αστέρια ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ερμής Μηχανιώνας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: ΚΕΡΑΣΙΑΣ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑ ΣΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Μαραθώνας – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕ Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE B.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Μακεδονικός Λητής – Μελιτέας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.



Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
——————————————-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΑΙΝΕΙΑΣ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-04-2019
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Εσπερος Τερψιθέας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Ντίνος Κούης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 17.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Εθνικός Ευόσμου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΣ Νεάπολης – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 19.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Κ. 16 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Ιωνικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημοτικό Σίνδου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΑΜΣ Νικόπολη – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Κανονιέρηδες – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Αθλητική Εκπαίδευση – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Μαραθώνας – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Αστέρια – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 18.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Κ16 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Κρήνης
Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
——————————————-
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE B.
Ντίνος Κούης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Πανόραμα – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Μπέμπηδες 2000 – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ελπίδες Σταυρούπολης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 18.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κ. 15 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ15 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΟΥΡΑΝΙΟΙ /CELESTE- Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΑΕ Ρετζικίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝ Επιβατών

Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
——————————————-
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ελπίδες Συκεών ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κουφαλίων (ΣΤΑΔΙΟ) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αστέρια – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Λαγυνών ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 14.30

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ. 14 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Κεραυνός Κολχικού – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Ερμής Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 15.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Μακεδονικός Λητής – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Νίκη Ευκαρπίας – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο :Μετεώρων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΕ Κρήνης – Μπέμπηδες 2000 ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Εθνικός Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΒΑΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ
Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(18η αγωνιστική)
————————
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Μπέμπηδες 2000 ——– 0 – 3 α/α

Ντίνος Κούης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
——————————————-
Μπέμπηδες 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (ΓΕΝ.2007)
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 14.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ιωνικός – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Δημοτικό Σίνδου – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Κ. 13 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Ερμής Ευόσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
Φοίνικας Πολίχνης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 16.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΕ Ρετζικίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ε.

Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
———————————–
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΚΑΣΤΑΝΑ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ & ΣΙΝΔΟΥ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΚΑΣΤΑΝΑ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Νέων Σίνδου —-ΑΝΑΒΟΛΗ
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 12.00

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σίνδου —-ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 11.00

Ελπίδες Χαλάστρας – Ατέρμων
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 12.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας —– 3 – 0 α/α

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ελπίδες Κιλκίς – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.00

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 15.00

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

Αστέρια – Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.30

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης —– 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Φίλιππος Θέρμης —- 3 – 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.20

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ( ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
15η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 13.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα: 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού – Μπέμπηδες Ιωνίας: – ώρα: 11.00
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: – ώρα: 13.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.

K10 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (17η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων: – ώρα: 11.00
Ντίνος Κούης – Παύλος Μελάς: – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Μακεδονικός Λητής: – ώρα: 12.00

K10 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS (18η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών – SHOOTERS ACADEMY: – 0 – 3 α/α
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Αστέρας Ραιδεστού: – ώρα: 12.00
SHOOTERS – ΑΕ Τούμπας: – ώρα: 10.00
Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 11.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα: 13.00
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας

Περισσότερα Άρθρα

«Να κατακυρωθεί η βαθμολογία ως έχει…»

«Να κατακυρωθεί βαθμολογία ως έχει» είπε ο γραμματέας του Αετού Βασιλικών Λεωνίδας Γραμμένος, ο οποίος μέσω της εφημερίδας Μέτροσπορτ κάνει τη δική