Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων της Κυριακή 8/5/2022

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΪΟΥ 2022

Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – ΑΟ Σειρήνα

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

————————————————-

Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Θρίαμβος Παρθενίου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-0 α.α.

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

ΟΜΑΔΑ Α – Λύκοι Δήμου Π.Μελά

Γήπεδο: …………………….. – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Αχιλλέας Περαίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Σούτερς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

ΟΜΑΔΑ Β – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: ……………………….. – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0 α.α.

Μακεδών Ευόσμου – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Διάπλασις – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αστέρας Κορδελιού 3-0 α.α.

Αίολος Ευόσμου 2014 – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

—————————————–

΄Ηφαιστος Θέρμης – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Φοίνικας Τούμπας – ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0 α.α.

Δράση Αρδαμερίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΣ Αγ. Παύλου – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Ακαδ.Πρωταθλημάτων Πεύκων

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Τούμπας – Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Κανάρης 3-0 α.α.

Αναγέννηση Επταπυργίου – Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 12.30:

13.30 – 17.30:

Περισσότερα Άρθρα