Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 16 και 17/2/2019

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 16 και 17/2/2019

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις:
A. Ο αγώνας Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης θα διεξαχθεί την Κυριακή 17.02.2019 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Μενεμένης, αντί το Σάββατο 16.02.2019 και ώρα 15.30 στο ίδιο γήπεδο – Ιατρός: Elmoghrabi Marwan.

Β. Ο αγώνας Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου θα διεξαχθεί την Κυριακή 17.02.2019 και ώρα 15.30 στο γήπεδο Φοίνικα Καλαμαριάς, αντί το Σάββατο 16.02.2019 και ώρα 15.30 στο ίδιο γήπεδο – Ιατρός: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος.

Γ. Ο αγώνας Βορράς Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου θα διεξαχθεί το Σάββατο 16.02.2019 και ώρα 16.30 στο γήπεδο Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό), αντί στις 15.30 – Ιατρός: Κόγιας Αθανάσιος.

Δ. Ο αγώνας Δόξα Γερακαρούς – Σάντος Πανοράματος θα διεξαχθεί την Κυριακή 17.02.2019 και ώρα 12.00 στο γήπεδο Γερακαρούς, αντί στις 11.30 – Ιατρός: Μακρίδης Ιωάννης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.02.2019

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΕ Φιλύρου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ακρίτες Συκεών – Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

ΑΣ Νεάπολης – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Παύλος Μελάς – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Πανόραμα – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Μεσημερίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Ελπίδας – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Εθνικός Μαλγάρων – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Παπάδες – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-3 α.α.

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Κανάρης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.30
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΟ Μεσήμβριας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Βορράς Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Μπιλμπίλης, Σκουφός, Χατζόπουλος, Χατζηγεωργίου Γ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Alokshi M., Usore Blessing, Ζησόπουλος, Λάλλας, Λουκοβίτης, Μουχσιάδης, Σίσκος, Χατζηαθανασίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.02.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Προοδευτική Περάματος
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Γυν. Ποδ. Τρίκαλα 2011
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χαυζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Φοίνικα Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————
Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θύελλα Περιστερώνα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Μαραθώνας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Κεραυνός Κολχικού – Καμπανιακός
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μελιτέας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θερμαϊκός Θέρμης – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΓΣ Ηλιούπολης – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Δόξα Ρετζικίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αίας Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Balousha Mohammed

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γεωργίου Αρετή

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Alokshi Mohammed

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Νίκη Ηρακλείου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Διγενής Κρυονερίου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Προφήτη – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 15.30
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Ηρακλής Μοδίου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αρης Ξηροποτάμου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αίολος – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Πέρα – Προοδευτική
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
Αχιλλέας Περαίας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.30
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Δόξα Γερακαρούς – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Καφαδάρης, Τσαουσίδης, Παυλίδης, Χατζόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.30: Balousha M., Elmoghrabi M., Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου Ι., Μπάνης, Πουλιάσης, Ριζνιοτόπουλος, Συμεωνίδου,

15.00 – 15.30: Alokshi M., Elmoghrabi M., Γκόγκος, Ιωαννίδης Παντ., Μαυρόπετρος, Παπαδήμος, Φαντίδου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13.02.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Νίκη Κερασιάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αστραπή Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.45
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.45
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Βρασίδας Βρασνών – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.45
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Περισσότερα Άρθρα

Δημητριάδης: “Εντάσσουμε τις Δευτέρες, θα ξέρουν όλοι τον προγραμματισμό από τον Ιούλιο…”

Ο πρόεδρος της ΕΠΣΜ Σάββας Δημητριάδης μιλώντας στην τηλεόραση «Ατλας» και στον Δημήτρη Κανελλάκη αναφέρθηκε στον προγραμματισμό της νέας περιόδου, επαναλμβάνοντας όσα