Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 30/11-1/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Ιωνικός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φωτεινή

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ορφέας Σουρωτής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μαραθώνας

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αξιός Ανατολικού – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Δεμίρη Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Πυλαίας – Αίολος

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Διγενής Μονολόφου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Κανάρης – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ρουβίκωνας – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Λαζαρίδης, Λημνιός, Μουχτάρογλου, Ναζίρης, Ζυγομήτρος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Αναγνώστους, Ζησόπουλος, Καλαϊτζίδου, Λάλλας, Ορφανίδης, Πέπης, Σπυρίδου, Τσιάχρης, Τζιόλα.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – AO Σειρήνα ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Αβάντες Χαλκίδας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Balousha Mohammed

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Δόξα Αγ.Παύλου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Balousha Mohammed

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μελιτέας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Κανονιέρηδες – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Διγενής Κρυονερίου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Αριστοτέλης – Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Δόξα Ελπίδας – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Usore Blessing

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Μαγνησιακός – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Παπαγιάννης Γεώργιος

Εθνικός Αστέρας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30

Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Μακεδών Ευόσμου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Μαντλέν

Ηρακλής Μοδίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Εθνικός Λαγυνών – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Δάφνη Ευαγγελισμού – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Τσιόμπανου Φωτεινή

Δόξα Ασσήρου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Προοδευτική

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Πέρα – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30

Γιατρός:Elarbi Salem

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

Γιατρός:Usore Blessing

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Λιονταράκια – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

Αναγέννηση Επταπυργίου – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Δόξα Τούμπας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Περιβολακίου – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Αετός Ανω Σταυρού – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

ΠΑΟ Καρτερών – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Δεμίρη Μαρία

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Δεμερτζής, Μαυρίδης, Αστρεινίδης, Ρακόπουλος, Μεταξάς.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 12.30: Γκόγκος, Δεμίρης, Κατσαφούρου, Κιουλτζής, Παπαδημόπουλος, Τσιόμπανου.

12.30 – 15.30: Κατσαφούρου, Λιόλιος, Ορφανίδης, Φανάρα, Τσιαχρής.

Περισσότερα Άρθρα

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα των ημιτελικών

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες της ημιτελικής φάσης του 49ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων θα διεξαχθούν τις παρακάτω ημερομηνίες: ΤΕΤΑΡΤΗ