Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 19-20 Μαρτίου

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19-20 Μαρτίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.03.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

ΑΕ Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Αδένδρου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Μακεδονικός Γέφυρας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΟ Μεσήμβριας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αναγέννηση 2005
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καστέας Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ασσήρου – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Νίκη Νεοχωρούδας – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

ΑΣ Μενεμένης – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδα Τούμπας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αίολος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μιχούλιας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Θρίαμβος Ταγαράδων – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00
Α’Βοήθ.: Ζαγαλιώτη Σοφία Χρύσα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Λακκιάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Κανάρης – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Σάντος
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Μελισσουργός – Φλόγα Κοκκαλούς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας – Τρίτων Βόλβης
Γήπεδο: Νυμφόπετρας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
16.00 – 20.00: Βαλσαμίδης, Κυριακίδης, Λιαντζάκης, Μαυρίδης, Ξυλούρης, Ριζνιοτόπουλος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.03.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
Απόλλων Καλαμαριάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Μακεδονικός Λητής – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ιάσων Αυγής – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Πυλαίας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ακρίτες Συκεών – Μελιτέας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Φαλήρου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Ομόνοια Σταυρούπολης – Πέρα
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Χελιδόνια
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Ατρόμητος Τριαδίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καδιλτζόγλου Πασχάλης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
ΜΑΣ Στίβου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Ασκού – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Αρης Ξηροποτάμου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

ΠΑΟ Δορκάδας – Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο: Δορκάδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δόξα Δρυμού – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Βραχιάς
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Πανόραμα
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ιωάννης Παπάφης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Εθνικός Μετεώρων – Προοδευτική
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Καστέας Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Δόξα Αρετής – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Αρετής – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Δόξα Ρετζικίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Κανονιέρηδες – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Ζαγαλιώτη Σοφία Χρύσα
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Νίκη Κερασιάς – ΓΣ Φοίνικα
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

ΑΕ Μαρτίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Αετός Ανω Σταυρού – ΑΣ Βασιλούδι
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Φλόγα Λαγκαδικίων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Διγενής Κρυονερίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

ΑΣ Αρέθουσα – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Αρέθουσας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Θεσσαλονίκη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Εύοσμος 2006 – Απόλλων Καστανά
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

ΑΟ Θράκης – Κυψέλη Νεάπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Πήγασος
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 14.00: Ανδρικόπουλος, Βαζακίδης, Καδιλτζόγλου, Ουρσώφ, Ριζνιοτόπουλος, Χαρατσίδης.
14.00 – 18.00: Ανδρικόπουλος, Ζησόπουλος, Λιόλιος, Μουχσιάδης, Μπαλίκος, Ουρσώφ, Παυλίδης, Ριζνιοτόπουλος.

Περισσότερα Άρθρα