Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 16-17/10/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.10.2021

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΟ Λέοντες – Βασίλισσα Θράκης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Ιωνικός – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 16.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.30

Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΑΕ Κρήνης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ατρόμητος Τριαδίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.30

Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΑΟ Θράκης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.30

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.30

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

ΠΑΟΚ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.10.2021

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΠΑΟΚ – Θεόνη Τρικάλων

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30

Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 16.30

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Ασκού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής (Τετάρτη 20/10/2021 και ώρα 16.30)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30

Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30

Μαγνησιακός – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μακεδών Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30

Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Φοίνικας Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αστέρια – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Δόξα Τούμπας – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 11.30

Περισσότερα Άρθρα

ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής 1-1 (video)

Σκόρερ: Μαλιώτας (42’ πεν), Πανικίδης (49’) ΠΑΟΚ: Τσιντσόλης, Κούπενος, Πολυκράτης, Τσίτσκας. Πανικίδης, Σαπάνης, Τομπάνης, Κεσίδης, Κατσίδης, Καραϊωάννου, Πολιτάκης. ΟΡΦΕΑΣ: Μπαξεβάνης, Ματέο, Καρμίρης,