Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το οριστικό πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21 και 22/9

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.09.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Ιωνικός – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Μελιτέας – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Εθνικός Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:17.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:17.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:17.00

Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00

Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Χύτας, Σεμερτζής, Γαρυπίδης, Σκουφός, Δεμερτζής, Μουχτάρογλου.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λάλλας, Μαργαρίτης, Μπαλίκος, Φαντίδου, Πεντερίδης, Τσιαχρής.

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.09.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Κεραυνός Κολχικού – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Πανόραμα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Αριστοτέλης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

Αστραπή Μεσαίου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:17.00

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Ατρόμητος Τριαδίου – Προοδευτική

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Αίολος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

 

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Τσεκούρας, Αποστολίδης, Φασούλας, Σεμερτζής, Γαρυπίδης, Παπατζίκος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.30 – 11.30: Ανεστιάδου, Βασιλείου, Καλαϊτζίδου, Παπαδημόπουλος, Λάλλας.

16.30 – 18.00: Τσαμαντουρίδης, Φαντίδου, Ανεστιάδου, Καλαϊτζίδου.

Περισσότερα Άρθρα