Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 27-28/11/2021 (ορθή επανάληψη)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.2021

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός     

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00

– Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – Αετός Βασιλικών   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος

 

Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Γέφυρας   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00

– Γιατρός:Φλώρου Μαρία

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μελιτέας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Οδυσσέας Κορδελιού    0-3 α.α.

 

Φίλιππος Ελεούσας – Ομόνοια Σίνδου   

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστραπή Δενδροποτάμου    3-0 α.α.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αργοναύτης Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΑΟ Σούτερς – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νίκη Νεοχωρούδας   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Αστέρας Κορδελιού – Αίολος Ευόσμου 2014   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

 

Διάπλασις – Αναγέννηση Προχώματος   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Μακεδών Ευόσμου – Μακεδονία Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ελπίδες Φοίνικα 2011   

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.00

– Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ

 

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Κεραυνός Μονοπηγάδου   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή

 

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Βλαχούδης, Χύτας, Θεοχαρίδης, Στανούδης.

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ιωαννίδης, Μουρατίδου, Χορόζογλου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Hρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός Αστέρας     

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών     

Γήπεδο:Τρίγλιας – ώρα:15.00

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————

ΑΟ Λέοντες – ΑΟ Κιλκισιακός     

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Θύελλα Περιστερώνα – Αναγέννηση Χαλκηδόνας   

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ιωνικός – Καμπανιακός   

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

 

Αίας Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Εθνικός Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

– Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

 

Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος

 

Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΔ – Μέντεκας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Θράκης   

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Λευκου Χρήστος

 

Μαγνησιακός – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας

 

Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

 

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Μουρατίδου Χρ-Μαρία

 

Εθνικός Μετεώρων – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Περιβολακίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Εθνικός Λαγυνών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας   

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Αστραπή Μεσαίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Προοδευτική   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ

 

Πέρα – ΑΕ Μαρτίου   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΟ Μεσήμβριας   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Λευκου Χρήστος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Νεάπολης – Φοίνικας Σχολαρίου   

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

 

ΑΣ Αγ.Παύλου – ΠΑΟΚ Πολίχνης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:09.30

– Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

 

Δράση Αρδαμερίου – ΄Ηφαιστος Θέρμης   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Φοίνικας Τούμπας – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.00

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρια – Μαραθώνας Υποδομή 1926   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας