Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομών

Αρχίζει η δεύτερη φάση στις κατηγορίες Κ13, Κ14, Κ15, Κ16 και Κ17.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣΚ

17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(15η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
—————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ.
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2022
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ17 Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΕΝΑΝΤΙ ΚΛ. ΓΥΜΝ.)- ώρα: 14.00
Γιατρός:
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ- ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ17 Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γήπεδο: ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ- ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Γήπεδο: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜ. (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κ17 Β΄ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(12η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ Σούτερς – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟΚ —– 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
—————————-
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2022
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 14.00
Γιατρός:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 4-4-2022
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 16.00
Γιατρός:

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2022
Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ16 Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. – ΑΚΑΔ. ΠΔ. ΤΑΥΡΟΙ
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ16 Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ16 Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ)- ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ)- – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(17η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Πρωταθλητές Πεύκων – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2022
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) – ώρα: 14.00
Γιατρός:

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
—————————-
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ- ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 5-4-2022
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 16.00
Γιατρός:

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ15 Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΕΝΑΝΤΙ ΚΛ. ΓΥΜΝ.)- – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: ΜΕΤΕΩΡΩΝ- ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ)- ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ

Κ15 Β΄ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(15η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
—————————-
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER- ώρα: 12.00

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΧΟΡΤΟ)- ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ14 Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 16.30
Γιατρός:
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ- ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ- ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ14 Β΄ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΑΔΑ
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

Κ14 Β΄ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ –ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
—————————-
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: PLANET FC ( ENANTI HYATT) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: PLANET FC ( ENANTI HYATT) – ώρα: 10.15
Γιατρός:

Κ13 Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ13 Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ(ΠΛΑΣΤΙΚΟ)- ώρα: 18.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: ΑΥΓΗΣ – ώρα: 09.30
Γιατρός:

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ—– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2022
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 10.30
Γιατρός:

\ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(13η αγωνιστική)
—————————
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ – Ατρόμητος Τριαδίου — 3 – 0 α/α

Αγροτικός Αστέρας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

ΑΟ Σούτερς – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00

Περισσότερα Άρθρα