Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ – Πρωτάθλημα υποδομών: Το πρόγραμμα του Σαββάτου 11 Ιανουαρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:09.00
Γιατρός:
Μαραθώνας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας- ώρα:09.00
Γιατρός:
Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Διάπλαση
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μακεδονικός Λητής – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός:
Πανόραμα – Αστέρια
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Εσπερος Τερψιθέας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:09.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2) (2003 και νεότεροι)

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
Ορφέας Σουρωτής – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μάττα (Ραιδεστού) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΟ Καρδίας – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:09.00
Γιατρός:
Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μελιτέας – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
Κανονιέρηδες – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός:
Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:
Ιωνικός – ΠΑΟ Κουφαλίων ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2003 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(3η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:12.00
Αγροτικός Αστέρας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:10.30
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:10.30
Γιατρός:
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:13.30
Γιατρός:
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)/ CELESTE – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:10.30
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30
Γιατρός:
Ατέρμων – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα:12.00
Γιατρός:
Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2) (2004 και νεότεροι)

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ερμής Καλαμαριάς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός:
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Πλαγιαρίου —– 3 – 0 α/α
Δόξα Τριλόφου – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα:10.00
Γιατρός:
Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:11.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)
Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————
Πανόραμα – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα:10.30
Γιατρός:
Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————
Ελπίδες Συκεών – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:09.00
Γιατρός:
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:12.00
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα:09.30
Γιατρός:
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:09.00
Γιατρός:
Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:09.00
Γιατρός:
ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα:12.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15(2) Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————-
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ /JOGA BONITO – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:13.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα:10.30
Γιατρός:
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Μαραθώνας
Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————-
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα:09.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: – Μακεδόνες
Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————-
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:13.30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – Εθνικός Ευόσμου ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:09.00
Γιατρός:
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————-
Νίκη Ευκαρπίας – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ακαδημίες Μίκρας ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:09.00
Αστέρας Ραιδεστού – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:13.30
Γιατρός:
Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00
Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αστέρια – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: – ΔΑΚ Συκεών (Νέο) ώρα:10.30
Γιατρός:
Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————
Αξιός Ανατολικού – Διάπλαση
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα:10.00
Γιατρός:
Ομόνοια Σίνδου – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:11.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:09.30
Γιατρός:
Ελπίδες Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2) (2006 και νεότεροι)

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΤ ΣΟΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.30
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00
Γιατρός:
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:09.00
Γιατρός:
Εθνικός Πυλαίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός:
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.30
Γιατρός:
Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
Ατέρμων – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ιωνικός – Ομόνοια Σταυρούπολης ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – ΑΣ Μύγδονας 2007
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ακαδημία Οι Αετοί
Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————-
ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΒΑΟ
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα:12.30
Γιατρός:
ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα:10.00
Γιατρός:
Εθνικός Λαγυνών – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.30

Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Εθνικός Μετεώρων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος(9η αγωνιστική)
——————————
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:10.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:12.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα:12.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – Θρίαμβος Ταγαράδων ——- 3 – 0 α/α
Κ13 – 2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:09.00
Γιατρός:
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:10.30
Γιατρός:
Κ13 – 3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
——————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:17.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2) – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο : Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:12.00
Γιατρός:
ΑΕ Φιλύρου – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα:11.30
Γιατρός:
Εσπερος Τερψιθέας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30
Γιατρός:

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Κ13 – 4ος όμιλος(9η αγωνιστική)
——————————
Ομόνοια Σίνδου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:09.30
Γιατρός:
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:18.00
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30
Γιατρός:
Κ13 – 5ος όμιλος(10η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30
Γιατρός:
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:10.30
Γιατρός:
Αίολος Ευόσμου 2014 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:12.30
Γιατρός:
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός:
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα:10.30
Γιατρός:
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(5η αγωνιστική)
—————————
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:12.00
Εθνικός Μετεώρων – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:12.00
Άρης Θεσσαλονίκης – Κισσός Χορτιάτης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα:13.30
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ

Περισσότερα Άρθρα