Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ – Παιδικά: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 19-20 Οκτωβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ ——— ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Καρδίας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Κ17 – 2ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ17 – 3ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Αστέρια – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ Α.
Αρης Θεσσαλονίκης – Μελιτέας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου

Κ17 – 4ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Εθνικός Μετεώρων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΡΕΠΟ: Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Κ17 – 5ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φιλύρου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ΛΗΤΗΣ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Νίκη Ευκαρπίας – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) —— ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ17 – 6ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Κουφαλίων —— ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Ιωνικός ——- ΑΝΑΒΟΛΗ
Εσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 18.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – 1ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

Κ16 – 2ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΕΛΠΙΔΕΣ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Κ16 – 3ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Δόξα Ρετζικίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE (1) – Μακεδονικός
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Κ16 – 4ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΕ Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Δόξα Ελπίδας – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE (2)
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:13.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδών Ευόσμου ——- 0 – 3 α/α

Κ16 – 5ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Καμπανιακός – Ατέρμων
Γήπεδο: ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ Σ.
Μαγνησιακός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Αθλητική Εκπαίδευση – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

Κ15 – 1ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Πανόραμα – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 18.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

 

Κ15 – 2ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Μαραθώνας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μακεδόνες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

 

Κ15 – 3ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Ελπίδες Συκεών – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA – ΑΕ Φιλύρου ———- 3 – 0 α/α
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΡΕΠΟ: Πυρσός Θεσσαλονίκης

 

Κ15 – 4ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ντίνος Κούης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:12.30
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 18.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

 

Κ15 – 5ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 14.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Εθνικός Ευόσμου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

Κ15 – 6ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ Κουφαλίων —— ΑΝΑΒΟΛΗ
Ελευθεριακός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: USORE BLESSING
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 – 1ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Ακαδημίες Μίκρας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛ.
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝ Επιβατών

 

Κ14 – 2ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

 

Κ14 – 3ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – ΒΑΟ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
Εθνικός Πυλαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Ελπίδες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Α.

 

Κ14 – 4ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:11.00
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:12.00
Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:12.00
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30

Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

Κ14 – 5ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Πρωτέας Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
ΑΕ Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ14 – 6ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Αξιός Ανατολικού – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Γ.
Ιωνικός – ΑΣ Μύγδονας 2007
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:12.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Γ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ομόνοια Σίνδου ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Αθλητική Εκπαίδευση – Ατέρμων
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:14.00
Θρίαμβος Ταγαράδων – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

Κ13 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛ.
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 14.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Κ13 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Εσπερος Τερψιθέας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου —- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΆΡΗΣ Θεσ/νικης 2007 (2) – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: PLANET – ώρα: 15.30

 

Κ13 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Ντίνος Κούης – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα:10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE- ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Κ13 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μακεδονικός
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ – ώρα: 13.45
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων —— ΑΝΑΒΟΛΗ
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Γ.

Περισσότερα Άρθρα