Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ Παιδικά: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ (1)
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΣ ΑΡΗΣ – Μπέμπηδες 2000 ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 9.00
Γιατρός:
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2004 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Καρδίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Αχιλλέας Περαίας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Σούτερς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο :Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ακρίτες Συκεών – ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: Συκεών (Παλιό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΕΛΠΙΔΕΣ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αγροτικός Αστέρας ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: PLANET FC – ώρα: 13.45
Γιατρός:
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΕ Φιλύρου

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Νίκη Ηρακλείου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Μαγνησιακός – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 12.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Φίλιππος Παλαιοκάστρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 12.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2005 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – Αρτ Σόκκερ Σκουλ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αγιος Νικόλαος / JOGA BONITO
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Κρήνης ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κισσός Χορτιάτη – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Εσπερος Τερψιθέας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 09.30
Γιατρός:
Δόξα Ελπίδας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αίας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – Καμπανιακός
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 14.30
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Αγ. Παύλου- ώρα: 11.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2006 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Αγιος Νικόλαος / JOGA BONITO
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Ορφέας Σουρωτής – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 12.30
Γιατρός:

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 14.00
Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς – ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΒΑΟ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Συκεών (Παλιό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Συκεών

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Ομόνοια Σίνδου – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Δόξα Αδένδρου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1η αγωνιστική)
————————————
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΡΗΣ (1) – Αρτ Σόκκερ Σκουλ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΕΛΠΙΔΕΣ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.45
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2007 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΟ Καρδίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Απόλλων Καλαμαριάς ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Μαραθώνας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΡΗΣ (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΣΤΕΡΙΑ (1) ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Κισσός Χορτιάτη – Μελιτέας
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς – ΑΕ Πυλαίας ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Γιατρός:

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΟ Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.00

ΑΕ Φιλύρου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2)

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – Ιωνικός
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 14.00
Γιατρός:
Καμπανιακός – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο :Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Δόξα Ελπίδας

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (1) – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Νίκη Ηρακλείου – ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2008 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Αρτ Σόκκερ Σκουλ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΣ ΑΡΗΣ
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ακαδημίες Μίκρας ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-20
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Ακαδ. Ποδοσφαίρου ΠΡΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΕ Ρετζικίου – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Συκεών (Παλιό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟΚ Σταυρού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΣ Ουράνιοι – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Περισσότερα Άρθρα