Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ Παιδικά: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 02 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ALI ABU KHATWA
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

Κ17 – 2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΕ Κρήνης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ALI ABU KHATWA
΄Ηφαιστος Θέρμης – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

Κ17 – 3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρια
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: Μελιτέας

Κ17 – 4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
Ελπίδες Συκεών – ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κ17 – 5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Κεραυνός Κολχικού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Κ17 – 6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ιωνικός – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Σίνδου TEI – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 11.15
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

Κ16 – 2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Κ16 – 3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.15
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) / CELESTE
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΕΠΕΡΙΔΗΣ Ι.
Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κ16 – 4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ντίνος Κούης – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ———– 3 – 0 α/α

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης —–3 – 0 α/α

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) /CELESTE – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Κ16 – 5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 – Καμπανιακός
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Ατέρμων – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμωνα) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

Κ15 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Αετός Βασιλικών – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΛΑΚΚΙΑΣ – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO- Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
Πανόραμα – Αναγέννηση Ρυσίου ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

Κ15 – 2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΟΚ – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Μαραθώνας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.15
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μακεδόνες – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ15 – 3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φιλύρου – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ———- 0 – 3 α/α

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Κισσός Χορτιάτη – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ελπίδες Συκεών – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING
ΡΕΠΟ: – ΑΕ Ρετζικίου

Κ15 – 4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Εσπερος Τερψιθέας – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.
Ντίνος Κούης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Κ15 – 5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.
Αίας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κ15 – 6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-11-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ – ώρα: 19.00

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————

ΑΟ Καρδίας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006)
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.
ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΠΑΟΝ Επιβατών 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

Κ14 – 2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ALI ABU KHATWA
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Κ14 – 3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΒΑΟ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Κ14 – 4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΥ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.15
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΥ.
Εθνικός Λαγυνών – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κ14 – 5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Πρωτέας Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Κεραυνός Κολχικού – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Κ14 – 6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
——————————
Ιωνικός – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Ακαδημία Οι Αετοί – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΑΣ Μύγδονας 2007 – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Ομόνοια Σίνδου – Ατέρμων
Γήπεδο: Σίνδου ΤΕΙ- ώρα: 09.30
Γιατρός: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος (3η αγωνιστική)
——————————
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Κ13 – 2ος όμιλος (3η αγωνιστική)
——————————
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ13 – 3ος όμιλος (3η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Ελπίδες Ηλιούπολης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΥ.
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

Κ13 – 4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
——————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Σίνδου ΤΕΙ – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.
ΑΜΣ Νικόπολη – Ντίνος Κούης ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΕΝΕΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Κ13 – 5ος όμιλος(3η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – Αστέρας Αμπελοκήπων ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Ευόσμου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Αγροτικός Αστέρας – Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

—- Τέλος προγράμματος αγώνων της 02.11.2019 —-

 

Περισσότερα Άρθρα