Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ / Παιδικά: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (09-10/03)

Διαβάστε τα αποτελέσματα των αγώνων των τμημάτων υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας:

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 6 – 0

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) : 1 – 3
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) : –

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 2 – 2
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 6 – 2
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 1

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 5 – 2
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 – 8
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 0
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 3
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 1 – 0



K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 2 – 1
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 – 5
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 3 – 3

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 5
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 6 – 0
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) : 1 – 3
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 3 – 2

K14 (2005) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 4

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 0 – 7
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 1 – 8

K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 6 – 2
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 – 1

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 2 – 0
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 6 – 0

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 7 – 1
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ : 3 – 3
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΒΑΟ : 17 – 0
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ : 0 – 3

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 4

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 0 – 5

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 9 – 0
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΕΡΜΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 3 – 0

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 0

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 3
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : –

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ : –
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 4
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 3 – 4
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 5 – 2
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 0

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 1 – 3
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : –
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 9
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 4 – 1
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 3

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 1 – 2
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ : 3 – 0
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 2
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : –
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 3 – 0

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣΤΕΡΙΑ : –
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΙΝΕΙΑΣ : 4 – 1
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 – 4
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) : 1 – 0
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : –

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) : –
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) : 0 – 4
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 4 – 3
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 1 – 2

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 – 0
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 3 – 0
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 3 – 0
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 2
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 0

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 – 1
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 0 – 2
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 7 – 0
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 1
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 2

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 0 – 5
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 – 3
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 8 – 2
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : –
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 4

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 2 – 1
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 0 – 12
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ : 4 – 7
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 4 – 1
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 3 – 0

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 0 – 3

Περισσότερα Άρθρα