Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ Παιδικά | Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (16-17/03)

Διαβάστε τα αποτελέσματα των αγώνων των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μακεδονίας του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Μαρτίου:

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 3 – 2
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 0 – 3
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 10

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) : –
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 2
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 5 – 2

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) – ΟΜΑΔΑ Α : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : –

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 8 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 7 – 2
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 4 – 2

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 8 – 4
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 3 – 1
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 0
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 0
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 – 1

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 5 – 1
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) : 1 – 3
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 0
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) : 2 – 7
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΡΗΣ (2007) : 3 – 1

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) : 2 – 0
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 0
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : –
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΣ ΠΑΟΚ : 0 – 4
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 8 – 1

K14 (2005) ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 2 – 2
K14 (2005) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΠΑΟΚ : 2 – 4
K14 (2005) ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 3

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 1 – 4
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 4 – 1
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 0 – 3
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ : 4 – 1

K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 1 – 4
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 : 4 – 3
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 : 3 – 4

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 4
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 2 – 0
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 0
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 1

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ : 3 – 2
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 0 – 2
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 1
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 3 – 0
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΟ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 5

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 2 – 2
K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 3
K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 4 – 3

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 3 – 0
K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 3
K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 3 – 0
K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) : 1 – 1

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 2 – 11
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 1 – 6
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 0 – 3
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : –

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 6 – 1
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 3 – 0
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 5 – 0
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 4 – 0

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 9 – 1
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 3 – 5
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) : 2 – 5
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 7 – 1
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –

K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ : –
K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : –
K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 1
K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 1

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 1 – 1
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : –
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) : 4 – 0
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 3 – 0
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : –

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 0
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) : 1 – 0
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 1
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 7

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 0 – 3
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 5 – 1
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 0
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 3

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) : 7 – 0
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) : 1 – 8
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 14 – 0
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 5 – 0

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 4 – 3
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 2 – 5
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 – 0
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 7 – 0
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : 0 – 5

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 3
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ : 0 – 3
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 4
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ : 1 – 0
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 3 – 0

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 3 – 2
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 4
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 1
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 5 – 0
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 2

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 7 – 0
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 0 – 1
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 1
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 9 – 1
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 7 – 0

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) : 1 – 2
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 4 – 1
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 9 – 0
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΣ ΑΡΗΣ : 0 – 5
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 1 – 2

K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0
K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 0 – 5

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΠΑΟΚ : –
K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 2 – 1
K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 2 – 0
K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ : –

Περισσότερα Άρθρα

Παραίτηση συμβουλίου λόγω μητρώου!

Από την εκλογική του περιφέρεια ήρθαν οι «βολές» προς τον κ.Αυγενάκη λόγω των «εξοντωτικών απαιτήσεων» του Μητρώου Αθλητικών Σωματείων της Γενικής Γραμματείας