Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ – Παιδικά: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Κ13 – 1ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ : 1 – 4
Κ13 – 1ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 19
Κ13 – 1ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 1
Κ13 – 1ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 4 – 2

Κ13 – 2ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 1 – 8
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ : –
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 8
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 12 – 1
Κ13 – 2ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 – 9

Κ13 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 2 – 5
Κ13 – 3ος όμιλος ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ13 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 1 – 7
Κ13 – 3ος όμιλος ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 1 – 7
Κ13 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 3 – 2

Κ13 – 4ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 16 – 0
Κ13 – 4ος όμιλος ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ : 1 – 3
Κ13 – 4ος όμιλος ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 5 – 1
Κ13 – 4ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 3 – 0

Κ13 – 5ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 6 – 1
Κ13 – 5ος όμιλος ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : –
Κ13 – 5ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 : 2 – 4
Κ13 – 5ος όμιλος ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 3
Κ13 – 5ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : –

Κ14 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 1 – 0
Κ14 – 1ος όμιλος ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) : 2 – 7
Κ14 – 1ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : –
Κ14 – 1ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 0 – 11
Κ14 – 1ος όμιλος ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ : 5 – 1

Κ14 – 2ος όμιλος ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : –
Κ14 – 2ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 5
Κ14 – 2ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007) : 0 – 4
Κ14 – 2ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 2

Κ14 – 3ος όμιλος ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – ΒΑΟ : 0 – 4
Κ14 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 4
Κ14 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 3 – 2
Κ14 – 3ος όμιλος ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : 0 – 5
Κ14 – 3ος όμιλος ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 12 – 0

Κ14 – 4ος όμιλος ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 3
Κ14 – 4ος όμιλος ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 2
Κ14 – 4ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : –
Κ14 – 4ος όμιλος ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 1
Κ14 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : –

Κ14 – 5ος όμιλος ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ : 7 – 3
Κ14 – 5ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 3 – 1
Κ14 – 5ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
Κ14 – 5ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 6 – 1

Κ14 – 6ος όμιλος ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 7 – 0
Κ14 – 6ος όμιλος ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ : 9 – 0
Κ14 – 6ος όμιλος ΑΤΕΡΜΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 – 5
Κ14 – 6ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 5 – 1

Κ15 – 1ος όμιλος ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) : 1 – 3
Κ15 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 2 – 2
Κ15 – 1ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΝΕ : 6 – 0
Κ15 – 1ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : –

Κ15 – 2ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 4 – 0
Κ15 – 2ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 4 – 4
Κ15 – 2ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 7
Κ15 – 2ος όμιλος ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ15 – 2ος όμιλος ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 5

Κ15 – 3ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 – 4
Κ15 – 3ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : –
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 – 3
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : –
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 10 – 1

Κ15 – 4ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 1
Κ15 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 4 – 2
Κ15 – 4ος όμιλος ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 7
Κ15 – 4ος όμιλος ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 8

Κ15 – 5ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
Κ15 – 5ος όμιλος ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 1 – 2
Κ15 – 5ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : –
Κ15 – 5ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 6 – 1

Κ15 – 6ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) : –
Κ15 – 6ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 3 – 0
Κ15 – 6ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 3 – 0
Κ15 – 6ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : –

Κ16 – 1ος όμιλος ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΝΕ : 1 – 3
Κ16 – 1ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : –
Κ16 – 1ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 10 – 0
Κ16 – 1ος όμιλος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 8 – 1

Κ16 – 2ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 3 – 1
Κ16 – 2ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 4 – 1
Κ16 – 2ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : –
Κ16 – 2ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 9 – 0

Κ16 – 3ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 9 – 0
Κ16 – 3ος όμιλος ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) : 0 – 10
Κ16 – 3ος όμιλος ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 3 – 2
Κ16 – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 6

Κ16 – 4ος όμιλος ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 2
Κ16 – 4ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 0
Κ16 – 4ος όμιλος ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 8 – 1
Κ16 – 4ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ : 0 – 3
Κ16 – 4ος όμιλος ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 4 – 2

Κ16 – 5ος όμιλος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 : 1 – 5
Κ16 – 5ος όμιλος ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 0 – 3
Κ16 – 5ος όμιλος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 4 – 0
Κ16 – 5ος όμιλος ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 3 – 3

Κ17 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 3 – 1
Κ17 – 1ος όμιλος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 3
Κ17 – 1ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 – 2

Κ17 – 2ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 15 – 0
Κ17 – 2ος όμιλος ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 1 – 1
Κ17 – 2ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 2
Κ17 – 2ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : 3 – 1

Κ17 – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 – 0
Κ17 – 3ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 8
Κ17 – 3ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : –
Κ17 – 3ος όμιλος ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 2
Κ17 – 3ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : –

Κ17 – 4ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 7
Κ17 – 4ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : –
Κ17 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 – 4
Κ17 – 4ος όμιλος ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 – 2
Κ17 – 4ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –

Κ17 – 5ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 4 – 0
Κ17 – 5ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ : –
Κ17 – 5ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 0 – 3
Κ17 – 5ος όμιλος ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 4

Κ17 – 6ος όμιλος ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : –
Κ17 – 6ος όμιλος ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 4 – 3
Κ17 – 6ος όμιλος ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 5 – 4
Κ17 – 6ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) : 4 – 0

Περισσότερα Άρθρα