Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ Παιδικά πρωταθλήματα: Τα αποτελέσματα

Κ10 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) – COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ : –
Κ10 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ : –
Κ10 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : –
Κ10 ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΟΝΕ (2) : –
Κ10 ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. CHAMPIONS (Β) ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ (1) – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ13 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 4 – 0
Κ13 – 1ος όμιλος ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 1
Κ13 – 1ος όμιλος ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 7 – 1
Κ13 – 1ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 7 – 1
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 4 – 0
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ : 10 – 2
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ : 2 – 3
Κ13 – 2ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 4
Κ13 – 2ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : 9 – 5
Κ13 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 5
Κ13 – 3ος όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2) : 3 – 4
Κ13 – 3ος όμιλος ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 9 – 1
Κ13 – 3ος όμιλος ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ : 1 – 7
Κ13 – 3ος όμιλος ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 – 9
Κ13 – 4ος όμιλος ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 9
Κ13 – 4ος όμιλος ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ : 0 – 4
Κ13 – 4ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 – 9
Κ13 – 4ος όμιλος ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 2 – 5
Κ13 – 5ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 2 – 1
Κ13 – 5ος όμιλος ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 2
Κ13 – 5ος όμιλος ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
Κ13 – 5ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 1
Κ13 – 5ος όμιλος ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 2 – 3
Κ14 – 1ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 3 – 2
Κ14 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ : 1 – 0
Κ14 – 1ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ : 7 – 1
Κ14 – 1ος όμιλος ΟΜΑΔΑ Α – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : –
Κ14 – 1ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 – 3
Κ14 – 2ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 1
Κ14 – 2ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) : 2 – 2
Κ14 – 2ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 8 – 3
Κ14 – 2ος όμιλος ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 8
Κ14 – 3ος όμιλος ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : 3 – 1
Κ14 – 3ος όμιλος ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 13
Κ14 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 6 – 1
Κ14 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΒΑΟ : 7 – 1
Κ14 – 3ος όμιλος ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ : 0 – 5
Κ14 – 4ος όμιλος ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 3
Κ14 – 4ος όμιλος ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 7 – 1
Κ14 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 4
Κ14 – 4ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 1
Κ14 – 4ος όμιλος ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 4 – 1
Κ14 – 5ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 6 – 0
Κ14 – 5ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 6 – 1
Κ14 – 5ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : –
Κ14 – 5ος όμιλος ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 6
Κ14 – 6ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 0
Κ14 – 6ος όμιλος ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ : 7 – 1
Κ14 – 6ος όμιλος ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 : 2 – 1
Κ14 – 6ος όμιλος ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 0 – 3
Κ15 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) : 3 – 0
Κ15 – 1ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ : 6 – 0
Κ15 – 1ος όμιλος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΟΝΕ : 0 – 4
Κ15 – 1ος όμιλος ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ15 – 1ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 3 – 2
Κ15 – 2ος όμιλος ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 11
Κ15 – 2ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 10 – 0
Κ15 – 2ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 1 – 5
Κ15 – 2ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 7 – 0
Κ15 – 2ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 7 – 2
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 8 – 0
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : 0 – 2
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 4 – 2
Κ15 – 3ος όμιλος ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ15 – 3ος όμιλος ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 10
Κ15 – 4ος όμιλος ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 4
Κ15 – 4ος όμιλος ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 0 – 6
Κ15 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 5
Κ15 – 4ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 4
Κ15 – 5ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 1 – 6
Κ15 – 5ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 8 – 0
Κ15 – 5ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 8 – 0
Κ15 – 5ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) : 1 – 4
Κ15 – 6ος όμιλος ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 – 5
Κ15 – 6ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 0 – 2
Κ15 – 6ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) : 6 – 0
Κ15 – 6ος όμιλος ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ16 – 1ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΠΑΟΝΕ : 2 – 2
Κ16 – 1ος όμιλος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 8
Κ16 – 1ος όμιλος ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : 1 – 8
Κ16 – 2ος όμιλος ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 4
Κ16 – 2ος όμιλος ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 1 – 4
Κ16 – 2ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 4 – 0
Κ16 – 2ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 0 – 1
Κ16 – 3ος όμιλος ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 5 – 1
Κ16 – 3ος όμιλος ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 7 – 1
Κ16 – 3ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 1
Κ16 – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ : 2 – 0
Κ16 – 4ος όμιλος ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 5 – 1
Κ16 – 4ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 0 – 3
Κ16 – 4ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) : 7 – 1
Κ16 – 4ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 0
Κ16 – 4ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3
Κ16 – 5ος όμιλος ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 3 – 1
Κ16 – 5ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 : 6 – 1
Κ16 – 5ος όμιλος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 2 – 3
Κ16 – 5ος όμιλος ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 1 – 4
Κ17 – 1ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 3 – 1
Κ17 – 1ος όμιλος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 4
Κ17 – 1ος όμιλος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 1 – 1
Κ17 – 1ος όμιλος ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 2 – 1
Κ17 – 2ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 0
Κ17 – 2ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 7 – 0
Κ17 – 2ος όμιλος ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 4
Κ17 – 2ος όμιλος ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 19
Κ17 – 3ος όμιλος ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 0 – 2
Κ17 – 3ος όμιλος ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 4 – 4
Κ17 – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 – 3ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 7
Κ17 – 3ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 7 – 0
Κ17 – 4ος όμιλος ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 0
Κ17 – 4ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 – 4ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 4 – 1
Κ17 – 4ος όμιλος ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 1
Κ17 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 6
Κ17 – 5ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 0 – 3
Κ17 – 5ος όμιλος ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 1 – 5
Κ17 – 5ος όμιλος ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ : 1 – 2
Κ17 – 6ος όμιλος ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 0 – 5
Κ17 – 6ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) : 1 – 1
Κ17 – 6ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 3 – 0
Κ17 – 6ος όμιλος ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 4 – 3

Περισσότερα Άρθρα

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα των ημιτελικών

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες της ημιτελικής φάσης του 49ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων θα διεξαχθούν τις παρακάτω ημερομηνίες: ΤΕΤΑΡΤΗ