Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Οι όμιλοι της Α και της Β κατηγορίας

Η συγκρότηση των ομίλων της A’ και Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας

της αγωνιστικής περιόδου 2017 – 2018

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία

1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Π.Α.Ε. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

 

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ
Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

 

 

 

 

— 2 —

 

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

 

 

 

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ
Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

— 3 —

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία

1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ
Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΑΝΤΟΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

 

3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΩΝ
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

— 4 —

 

4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΕΡΑ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

 

5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
Μ.Α.Σ. ΣΤΙΒΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

 

Περισσότερα Άρθρα