Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (5/2)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας μέσα από το Epsm24.gr. (15.30)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

15.35  Κεραυνός Ωραιοκάστρου* – Αναγέννηση Χαλκηδόνας*  0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Ζαρμπής 5′, 72′)
*Mε δέκα παίκτες ο Κεραυνός από το 60′ λόγω αποβολής του Κωστάνογλου – Mε δέκα και η Χαλκηδόνα από το 77′

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Μαλγάρων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελευθεριακός  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μπαγιόπουλος 41′ απ. φάουλ, 94′ πεν. / 19′ πεν.)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σταυρούπολης  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αίας Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΑΕ Πυλαίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Πανόραμα – Δόξα Ρετζικίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Ασκού  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου  1-0ΤΕΛΙΚΟ

Φίλιππος Ελεούσας – Οδυσσέας Κορδελιού  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Λαγυνών – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Κορδελιού – Νίκη Νεοχωρούδας 0-3 α.α

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΕΠΣ Χαλκιδικής

Φοίνικας Νικήτης-Αετός Βαρβάρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Καλλικράτεια-ΠΟ Μουδανιών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Τορωναίος Αφύτου-ΑΟ Χανιώτης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟ Σάρτης-Νίκη Πολυγύρου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Κασσανδρείας-Ανθεμούς Γαλάτιστας 0-1 σε εξέλιξη

Στρατώνι-Θύελλα Κρήνης 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Ορμύλιας-Ηρακλής Ν. Φώκαιας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αγ. Μάμας-Νέμεση Συκιάς 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα

Στη Νίκη Ευκαρπίας ο Γιώργος Σαββίδης!

Μετά τον επιθετικό Χαράλαμπο Ζυγκερίδη, η Νίκη Ευκαρπίας προχώρησε σε ακόμη μία κίνηση στη μεταγραφική περίοδο, ενισχύοντας αυτή τη φορά τη μεσαία