Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (30/4)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

16.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-2 (Τεκίδης 5′, Λαφτσίδης Μ. 44′)

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

16.30 ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου  3-1
*Yποβιβάζεται ο Μέγας Αλέξανδρος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Αίας Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας  1-3 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών 0-2 

17.00 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη  5-1 

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

16.30 ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης 0-5

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου  8/5

17.00 ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

17.06 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  6-1 

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού  1-0

17.00 Δάφνη Ακροποτάμου – Ομόνοια Σίνδου  0-3

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

16.30 ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδ.Ποδ.Ζ.Ζάχου 2-4

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 0-3

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

17.00 Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΕ Μαρτίου  1-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης  1-3

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

17.00 Αίολος Ευόσμου 2014 – Διάπλασις  1-6

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

17.00 Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής  4-1

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

Περισσότερα Άρθρα